Yavruyu Yeme indirme hk!

Taner yurttaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar yavru 35 günlük baya mesafe uçuyo tüylerin çoğunu tamamladı, ancak yem yemeyi beceremiyor halen, Ayrı kafeste dal darı var yerde , aspur yulaf var ama pek yönelmiyor, anne babanın yanında tutamıyorum anne yumurtada olduğundan pek istemiyor zaten kafese koyuncda anne babanın, deli gibi sağa sola koşulturuyo, bende günde 2 kez ebeveyn kafeaine koyuyorum baba hemennn besliyor sonra tekrar ayrı kafesine alıyorum, kendi kafesine alınca durgunlaşıyor arada babasının sesini duyunca çıldırıp tellere tırmanıyo felan, sürekli babanın yanına koy-çıkart yapmam bi sorun olur mu tavsiyelerinizi bekliyorum
C7437E24-DBBD-4A85-BB1E-5A1BA84987F8.jpeg
810C78CB-6A59-4BCD-993B-41503E942C8A.jpeg

Merhaba suluğunuda tabana koyun askıda durmasın rahat bırakın gidip yiyecektir. Eğer yemezse petshoplarda kabuksuz yem satılıyor onu alın koyun.

suluğu alışsın diye gagasına yanaştırıyorum o şekilde istemsizcede olsa içiyor. Dediğiniz gibi kabuksuz yem aldım, uerdeki aspuru pek kıramıyor ama yulafa bayıldı, ama normal yem yemesini öğrenmesini bekliyorum, gagası iyice sertleşti, gayet sert ısırabiliyor, zamanla darıyıda kırmasını öğrenip, normal yemliğe alışması dileğim

Geri