Yavrunun karnında sislik

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Bugün yavrular dan bir tanesinin halsız olduğunu fark ettim elime aldım karnında şişlik vardı sanırım kakasını edemiyor zeytinyağı ile masaj yaptım 3 Damla kaka yaptı ama hala halsız sonraki masajı ne zaman yapayım? Sanırım anneden mama isteyecek hali yok kursaği boş elle beslemeyi de yapamıyorum.
o008Go.png
karnı diğer yavruların karnından 2 kat büyük ve rengi mor

Bugün yavrular dan bir tanesinin halsız olduğunu fark ettim elime aldım karnında şişlik vardı sanırım kakasını edemiyor zeytinyağı ile masaj yaptım 3 Damla kaka yaptı ama hala halsız sonraki masajı ne zaman yapayım? Sanırım anneden mama isteyecek hali yok kursaği boş elle beslemeyi de yapamıyorum.
o008Go.png
karnı diğer yavruların karnından 2 kat büyük ve rengi mor
Morluk sebebi olum baslangici olabilir mor olan yer soguk mu. Diskisi nasildi

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak hemen eczaneye git bir tane kelebek hortumu iste kelebek degil ucu var zaten siringa al ucunu bu kadar kes siringa geciyor ve plastik cok yumusak zarar vermez. Marketten de tahilli mama al. Karistir plastik ucu yavasca girtlagina kadar sok. Korkma telini de titretme. Kursaktan vermeye calis bir kac tane video ver. Agiz ucundan verirsen mama disari cikar resim atiyorum bunu alacaksin
90d1292c6c665a4815167215a8187715.jpg
4b6d613a5848970ed9f938da39525cf2.jpg
e563e747dc2d393cff8c18ba39a74f59.jpg

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elle besleme gerekli kursakta hicbirsey yok mama veriyormusunuz anaçlara zeytinyagi damlatin mamaya soguk yerde degillerdir insallah gecmis olsun acil sifalar

Kursak boş ve kabız olmuş gibi. Birde yavruları eldiven takmadan elinize alırsanız kokunuz siner ve anne kuş bakmaya bilir. Bir çok yavru bu sebebten dolayı ölüyor. Malasef bakıcılar bunun farkında değil.

Geri