Yavrunun kanadında sıkıntı mı var çözemedim ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Salihh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Salihh

Meraklı Üye
Merhaba. Yavru kuşum 15 günlük. 5 gün önce çarpık bacak kelepçesi taktık. Şimdi ise fotoğraftaki gibi kanadı bi değişik geldi. Bir şey var mı yoksa normal mi yardım edermisiniz bi bakarmısınız?

20200526-164802

Merhaba. Yavru kuşum 15 günlük. 5 gün önce çarpık bacak kelepçesi taktık. Şimdi ise fotoğraftaki gibi kanadı bi değişik geldi. Bir şey var mı yoksa normal mi yardım edermisiniz bi bakarmısınız?

20200526-164802

Elinle kontrol et bakalım kanadı. Anne üstüne yattıysa veya bastıysa sıkıntı olabilir.

20200526-164802
Kuşu yuvalığın kenarına alıp kanatlarını toplayın yüzü yuvalığın köşesine gelecek şekilde indirin kanatları açık olduğu için anaçlar tarafından zarar görebilir.

Kuşu yuvalığın kenarına alıp kanatlarını toplayın yüzü yuvalığın köşesine gelecek şekilde indirin kanatları açık olduğu için anaçlar tarafından zarar görebilir.
Yucalığın kenarına koyuyorum ama yine ortaya geliyor

Elinle kontrol et bakalım kanadı. Anne üstüne yattıysa veya bastıysa sıkıntı olabilir.
Valla düzeltiyorum ama tekrar kendini aynı yöne ortaya atıyor kanadı elime aldığımda kıpırdatıyor kanadını bmyle normalmiş gibi aşağı indirdiğimde geri kaldırıyor ikisinide

Ayakları üzerinde duramadığı için denge sağlamak amacı ile yapıyordur, sorun olduğunu sanmıyorum.
Elimde çtekini de kaldırıyor diğer yan duranı da ben indirdiğimde geri kaldırıyor hareketsiz değil yani kanadı

Geri