yavru sultan papağanımın ayağında sorun var

iamsmhcnl

Yeni Üye
merhaba yeni sahiplendiğim kuşumun ayağı garip yürürken takılıyor tüneklere tutunmuyor uçarken bilinçli konamıyor ayağındaki sorun ne olabilir resmin linkini aşağı koyuyorum

Benim sultanim da bebekken böyleydi. Küçüklükten de olabilir peki ayağını sert bir şekilde vurduğu oldu mu? İncitme vs ?

Benim sultanim da bebekken böyleydi. Küçüklükten de olabilir peki ayağını sert bir şekilde vurduğu oldu mu? İncitme vs ?
ben böyleyken sahiplendim yavru olduğu içindir diye düşündüm ama düzelmedi o yüzden öncesini bilmiyorum ama uçarken konamıyor ayaklarını kullanıp

Yavru mu tüy hastası mı bilmiyorum Merve hocayı etiketliyorum bu konuda. @Merve
Eğer yavru ise daha gelişimi tamamlanmamış.45 günlük olunca uçuşa hazır olduğu bilgisini gördüm araştırırken. Kuşa takviye veriyor musunuz? Tüy kanat gelişimi için b vitamini verelim,Bt Amin Forte öneriyoruz. Ayrıca multivitamin de alın Gervit-w multivitamin öneririm,vitamin ve probiyotik ana takviyelerdendir ayrıca probiyotik de temin ediniz yine Röhnfried markasını öneririm Röhnfried Entrobac.

Yavru mu tüy hastası mı bilmiyorum Merve hocayı etiketliyorum bu konuda. @Merve
Eğer yavru ise daha gelişimi tamamlanmamış.45 günlük olunca uçuşa hazır olduğu bilgisini gördüm araştırırken. Kuşa takviye veriyor musunuz? Tüy kanat gelişimi için b vitamini verelim,Bt Amin Forte öneriyoruz. Ayrıca multivitamin de alın Gervit-w multivitamin öneririm,vitamin ve probiyotik ana takviyelerdendir ayrıca probiyotik de temin ediniz yine Röhnfried markasını öneririm Röhnfried Entrobac.
Burada tavsiye edilen ürünleri aynen kullanın. Kuşun tüy yapısı bozuk. Kafasının öyle olması normal ama gövde ve kanatları bozuk. Üstten de çeker misiniz? Kanat ve sırt kısmına bakalım. Ayağıda normal değil. Tünek kavraması var mı? Ve bileziği kırmızı. Dolayısıyla bu yıl doğmuş. Bilezik üstünde de yazar zaten hangi yılda doğduğu.

Ayağı özürlü maalesef. Büyük ihtimalle parmağını kırmış. Veteriner müdahalesi gerek. Bir ihtimal düzelir.

Geri