Yavru muhabbet kuşumun gagası garip

Ökkeş Berat

Yeni Üye
Kuşumun gagası çok parlak değil ve renkli yerde beyaz birşeylet var yardim edermisiniz.
20230203_183347.jpg

Ben hiçbir sorun göremedim. Gayet normal tatlı bir kuş 🧿
Téşekkürler desteginiz için çok güzel bir site size bir sorum olacak kuşum durduk yere kafeste bir orsya bir buraya tülü kemiriyor yemligin icine girip kaçmaya çalisiyor kafesi kemiriyor kafesten çikmaya calisiyor ne yapmamız lazım? 5.gun olucak yarin

Téşekkürler desteginiz için çok güzel bir site size bir sorum olacak kuşum durduk yere kafeste bir orsya bir buraya tülü kemiriyor yemligin icine girip kaçmaya çalisiyor kafesi kemiriyor kafesten çikmaya calisiyor ne yapmamız lazım? 5.gun olucak yarin
Ne kadar güzel kuşunuz o hareketleri yaptığı için mutlu olmalısınız, sağlıklı bir kuş ancak böyle neşeli ve hareketli olur, maşallah. Dediğiniz gibi kafes dışına çıkmak istediği için o hareketleri yapıyor ve sizden ilgi istiyor, insanların dikkatini çekmeye çalışıyor. Onunla alçak ses tonuyla konuşup ilgilenin. 7-10. Gününde kafes dışına çıkartabilirsiniz. Etrafta zararlı bir şeyler olmasın, çiçek, ayna vs. olmasın ve kafesinin olduğu oda da çıkartın. Ayrıca kafes tülü önermiyoruz, tırnak ve ayak yaralanmalarına sebebiyet veriyor

Kuşumun gagası çok parlak değil ve renkli yerde beyaz birşeylet var yardim edermisiniz.Ekli dosyayı görüntüle 65316
merhabalar kuşunuz daha yavru buyuzden gagasi siyah renklidir yer dediğin yer ceresi oluyor yavru olduğu için ceresi tam renginde değil buyüzden beyazliklar olabiliyor fotoğraf çok kaliteli olmadığı için cinsiyetini anlayamıyorum

Geri