yavru muhabbet kuşu

prensesallora

Yeni Üye
merhabalar amcamların henüz yuvadan yeni yeni çıkmaya başlayan muhabbet kuşu 1 aylık cinsiyeti nedir acaba ben dişiye benzettim ama sizin yorumlarınız nedir
100_2255.JPG
100_2256.JPG

Teşekkür ederim ben burun deliklerinin etrafı beyaz gibi oluğu için dişiye benzettim inşallah dediğiniz gibidir :)

Fakat bu tarz durumlarda biraz beklemek gerekiyor belki daha ceresi tam rengini almamıştır. Benim erkek kuşumda gagası ve ceresi dahil her yeri simsiyahtı ilk aldığımda. Sonradan o siyahlıklar geçti ve ceresi de mavi mora dönmeye başladı. Şimdi de hala kirli lila gibi siyah lila arasında :D biraz daha beklemeniz daha uygun kesin bir karar için.

Fakat bu tarz durumlarda biraz beklemek gerekiyor belki daha ceresi tam rengini almamıştır. Benim erkek kuşumda gagası ve ceresi dahil her yeri simsiyahtı ilk aldığımda. Sonradan o siyahlıklar geçti ve ceresi de mavi mora dönmeye başladı. Şimdi de hala kirli lila gibi siyah lila arasında :D biraz daha beklemeniz daha uygun kesin bir karar için.
haklısınız zaten 2 gün önce gördüğümde daha tüylenme bile tamamlanmamıştı 1-2 haftaya daha netleşecektir

Geri