Yavru muhabbet kuşu hakkında

Arkadaşlar 35 günlük bir kuş eve yeni geldi dışkısı bana normal gelmedi sizce bir sorun varmıdır? Ben diğer muhabbet kuşuma göre yorum yaptım ve sizlerden yorum bekliyorum. Birde cinsiyeti nedir ? Şimdiden herkese teşekkürler

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 17
İshal ama yeni geldiği için normaldir. Çok küçük daha.ama erkek gibi geldi bana

Kuş erkek. Dışkısı için tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirebilirsiniz. Maaşallah ona :)

Kuş erkek. Dışkısı için tuzsuz ve yağsız haşlanmış patates yedirebilirsiniz. Maaşallah ona :)
Teşekkürler daha önce de bunun rengi kuş almıştım dışkısı böyle değil eve getireli 2 3 saat anca oldu bu kadar çabuk etki eder mi bilemedim. Acaba aldığımda da mı bu şekildeydi diye düşündüm. Dal darı verdim ishalini artırır mı ? Böyle bir etki yapar mı kuşku vücut direnci artar dal darı ver demişti

Erkek :) ortam yeni olduğu için stresten olmuştur takılmayın derim

Teşekkürler daha önce de bunun rengi kuş almıştım dışkısı böyle değil eve getireli 2 3 saat anca oldu bu kadar çabuk etki eder mi bilemedim. Acaba aldığımda da mı bu şekildeydi diye düşündüm. Dal darı verdim ishalini artırır mı ? Böyle bir etki yapar mı kuşku vücut direnci artar dal darı ver demişti
Eve yeni gelen kuşlarda sulu dışkı olabiliyor siz gözleme devam edin. Dal darı vermeniz iyi. Tuzsuz ve yağsız pişmiş pirinç lapası ve haşlanmış patatesi de vermenizi öneririm. Günlük değiştirin, bozulmasınlar:)

Ben mama verince yemi alıyorum acıkınca yiyorlar :)

Geri