Yavru muhabbet kanatları uzamıyor .

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Artyom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Artyom

Yeni Üye
iyi geceler bundan 1 ay once İngiliz muhabbet kuşu almıştım en fazla 45 günlük olduğu söylendi.Aldığım üretici yavruluk tüylerini dökücek daha dedi, bende aldım aradan 1 ay geçtı kuşta kanat falan uzamıyor ilk günki gibi .Dışarı çıkartıp uçurmaya çalışsamda fazla uçamıyor nefes nefes kalıyor.Ayrıca kanatlarının altı kırmızı tüy yok .Bende mecbur Aldığım yeri aradım anlattım durumu şuan tatildeymiş geri götürmelimiyim sizce yoksa zamanla düzelir mi .

Ekli dosyalar

• IMG_20190617_234905.jpg
    IMG_20190617_234905.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 58
Tuy köklerinde kan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha çok minik :) Uzayabilir. Taze meyve sebze verin. Yulaf içi yedirin. Dökülen tüy diplerinde kan var mı yok mu bakıp yazar mısınız?

Çok yakından çekemedim izin vermiyor .durum böyle zamanla tüylenirmi sizce ??

Ekli dosyalar

• IMG_20190624_141630.jpg
    IMG_20190624_141630.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20190624_141930.jpg
    IMG_20190624_141930.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20190624_143540.jpg
    IMG_20190624_143540.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 31
Sizce ciddi bir durum varmı.Fotoları paylastım umarım yeterli olur

kuş çok güzel maşallah.bence düzelme ihtimali var b vitamini,yulaf,kaliteli yem,taze sebze,meyve,yumurta,probiyotikten oluşan bir beslenme uygularsanız faydası olacaktır..hayatım hayvanlar kanalında birara çok fazla bu şekilde kuş vardı.bazı ağır olmayan vakalar düzelmişti isterseniz ona yazın nasıl bir bakım uygulamanız gerektiğini söyler ve kuşun resmini gösterirseniz durumun ciddiyetini değerlendirebilir.

Tüylerin uzayacağını düşünüyorum yukarıda yazılanları yaparsanız fayda görürsünüz.

kuş çok güzel maşallah.bence düzelme ihtimali var b vitamini,yulaf,kaliteli yem,taze sebze,meyve,yumurta,probiyotikten oluşan bir beslenme uygularsanız faydası olacaktır..hayatım hayvanlar kanalında birara çok fazla bu şekilde kuş vardı.bazı ağır olmayan vakalar düzelmişti isterseniz ona yazın nasıl bir bakım uygulamanız gerektiğini söyler ve kuşun resmini gösterirseniz durumun ciddiyetini değerlendirebilir.
Çok teşekkür ederim her seferinde ilgileniyorsunuz.İyi akşamlar dilerim

Maalesef iki ay oldu hiç bir düzelme yok.Aldığım yere ilk gün haber vermeme ragmen 2 aydır beni oyalıyor.Paranızla rezil olmak bu olsa gerek

Geri