Yavru Martı

umut asal

Meraklı Üye
Biliyorum burası muhabbet kuşu formu ama sabah okula giderken evin önünde yavru bi marttı gördüm ve ilk gördüğümde fazla ilgilenmedim yoluma devam ettim ve karga geldi yavru martının yanına zarar vercek diye korktum ve dayanamayıp eve aldım balkona koydum su filan koydum ekmek ıslattım ama yemedi oraya bıraktım okula geç kalmamak için ilgilenmeden cıktım ve şuan ne yapacağımı bilmiyorum balkonda hopluyo zıplıyo su veriyom içmiyo ekmek yemiyo bilgisi olan biri lütfen yardım edebilirmi balkonda dışarda soğuk biyerde yaşayabilirmi hiç bi bilgim yok şuan araştırıyorum burayada yazim dedim bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin

Martılar zaten 7/24 dışarıda yaşan bir canlı olduğundan üşeyeceğini zannetmiyorum. Ki kuşlarda ilik olmadığı için üşüme olmaz. Ayrıca martı kendi yaşantısına devam eder. Asıl önemlisi olan sen kendine dikkat et martıların gagası jilet gibir elini kestirebilirsin. :D

Bende öyle düşünüyorum ama ne vericem yemesi için hiç bi fikrim yok ekmek uzattım iki üç gaga attı onuda koparamadı su veriyom umursamiyo koşup duruyo çok yavru yavru olmasa almazdım 20 santim filan

Sen onu doğal yaşantısına serbest bırak mutlaka uçacaktır. Etrafta uçan hiçbir martı filan yokmu onları görebileceği yere koy :D Ne diyeyim şans senden ve martıdan yana olsun

Geri