yavru kusumun kanadı düşük

ciciseftali

Yeni Üye
2 haftadir bizde bu yavru ama ucmaya calisirken bir yerlere carpiuo ister istemez kanadi falan takiliuo bunu da yeni fark ettim kanadini su sekil asagida tutuyor ne olabikir acaba kirik falan degildir dimi dokundugum zaman cani acir gibi otmuyor ya da geri cekmiuor kendini fotografi su sekil twtrimda paylaştım Obur turli nasol oluyor bilmiyorum

ve ucabiliuor da binsikingi yok yani. uamrim kotu bir seh dehildir ve gecen bi durumdur ya🙏🏻

Aldığınızda mı böyleydi sonradan mı oldu ?

Birde kuşa neler verdiğinizi yazar mısınız

Muhtemelen kanadı incinmiş. İlk ne zaman uçması için kafesten çıkardınız

Multi vitamin, Probiyotik ve aminoasit, ve mineral takviyeleri temin edin. İlk gün Multi vitamin, aminoasit asit ve probiyotik takviyesi yapın. Sonraki gün Multi mineral ve probiyotik. 3 döngü halinde bunu yapın. Sonra haftada 1 Multi vitamin 1 mineral 1 amin asit her zaman haftada en az 2 kez probiyotik. Vitamin ve protein eksikliğinden kaynaklı bir durum olma ihtimali yüksek. Kuvvetle muhtemel geçecek. Bunlara başladıktan 1 hafta 10 gün içinde düzelme olmazsa yazın

Multi vitamin, Probiyotik ve aminoasit, ve mineral takviyeleri temin edin. İlk gün Multi vitamin, aminoasit asit ve probiyotik takviyesi yapın. Sonraki gün Multi mineral ve probiyotik. 3 döngü halinde bunu yapın. Sonra haftada 1 Multi vitamin 1 mineral 1 amin asit her zaman haftada en az 2 kez probiyotik. Vitamin ve protein eksikliğinden kaynaklı bir durum olma ihtimali yüksek. Kuvvetle muhtemel geçecek. Bunlara başladıktan 1 hafta 10 gün içinde düzelme olmazsa yazın
tamamdir ozaman çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

bir hafta önce cikarmistik incinme derken ciddi bi durum değildir dimi
İncinme ise kendi kendine geçer. Salmayın bir süre. Zaten salmayınca etrafı izleyerek öğrenmiş olur, çarpma durumu oluşmaz. D vitamini, kalsiyum takviyesi verebilirsiniz

Kırık olabilir. Röntgen çektirmenizi öneririm. Kanatlı veya egzotik hayvan veterinerine muayene ettirin.

Uçabiliyor demişsiniz. Kesin kırık yok. Sİz dediğim gibi vitamin amino asit probiyotik takviyesi yapın. Bunlara başladınız mı ?

Geri