Yavru kuşumun ayağı sıkıntılı. Acilen bakın lütfen

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan MRTKZL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MRTKZL

Meraklı Üye
073b79a4c995d4aa3eff47b5d501e25b.jpg
kuşum 32 günlük henüz. Fakat yuvalıktan çıkmıyor ana bazen ben elime alıyorum ve seviyorum. Ama dün akşam alıp kuşu omzuma koyup koltuğa oturdum. Kuşum birden koltuğa uçtu ve sağ kanadını açarak yürümeye başladı. Koltuktan da yere uçtu ve gene sağ kanadı açarak yürüdü bende elime aldım ve sağ ayağını hareket ettirmediğini fark ettim. Sağ ayağını oynattım fakat bi tepki vermedi kuş. Sebebi nedir arkadaşlar lütfen yardımcı olun.!

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kuş ölür mü yazsın biriniz lütfen

daha geçen ay benim kuşumda da aynı belirtiler vardı maalesef felç olup öldü . felc kuşlarda ayaktan başlıyor ;(
ayağını bir ağrı kesici kremle ovmayı dene ve vitamin ver kurtulur inş

daha geçen ay benim kuşumda da aynı belirtiler vardı maalesef felç olup öldü . felc kuşlarda ayaktan başlıyor ;(
ayağını bir ağrı kesici kremle ovmayı dene ve vitamin ver kurtulur inş
Ama benimki darbe ile oldu darbeyle incinme olabilir mesela ama felç olabilir mi acaba? Seninki darbe ile mi felç oldu kendi kendine mi

yok benimki kendiliğinden oldu darbe ile olduysa o kendisi biraz kullanmaz dinlendirir ayağını iyileştirir inşallah.

Kuşun ayağı felç olduğunda parmakları falan kapalı duruyor zamanla öteki ayağınada geçiyor bende öyle oldu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benmki kapalı değil ful açık parmaklar

Geri