Yavru kuş

Simay_00

Yeni Üye
Arkadaşlar koyucağım resimdeki yavru kuş yeni doğmuş 2 haftalık sizce sağlıklı mı yapılacak birşey var mı yanında bir kuş daha çıkmıştı ama o bugün öldü bende gördüğüm gibi direk çıkardım. Yapılması gereken birşey var mı acaba arkadaşlar.. birşey varsa hemen müdahale etmek istiyorum..

Arkadaşlar koyucağım resimdeki yavru kuş yeni doğmuş 2 haftalık sizce sağlıklı mı yapılacak birşey var mı yanında bir kuş daha çıkmıştı ama o bugün öldü bende gördüğüm gibi direk çıkardım. Yapılması gereken birşey var mı acaba arkadaşlar.. birşey varsa hemen müdahale etmek istiyorum..
Çarpık bacak bu kuş hemen müdahale edilmeli...internet te detaylı videolar var nasıl yapıldıgına dair...birde kafese bol talaş serpin yavru kuslar yere uzanır,rahat ve temiz olmaları için şart.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çarpık bacak bu kuş hemen müdahale edilmeli...internet te detaylı videolar var nasıl yapıldıgına dair...birde kafese bol talaş serpin yavru kuslar yere uzanır,rahat ve temiz olmaları için şart.

Peki tamam ben hemen tedavi uygulicam. Bacaklarıyla ilgili. Kursağı sizce boş mu dolu mu onunla ilgili birşey de yapılması gerekli mi

Kursagı dolu ama normal mi bu şişlik anlayamadım onun için yeni foto atın bakalım degisiklik var mı

Normal herhangi bir problem yok,siz hemen şimdi atıcagım videodaki carpık bacak tedavisini yapın çok kolay,makyaj süngeri ile yapılıyor.

3.dakikadan itibaren izleyip,kolayca yapabilirsiniz,10 ila 15 gün arası böyle kalıcak kuşunuz..yalnız dikkat edin sünger eklemin üstünde vucuda yakın olsun.

Normal herhangi bir problem yok,siz hemen şimdi atıcagım videodaki carpık bacak tedavisini yapın çok kolay,makyaj süngeri ile yapılıyor.

Evde makyaj malzemesi kullanan yok bende kullanmıyorum e haliyle makyaj süngeri de yok başka ne ile yapabilirim?

Normal bulaşık süngeri ile yapın.

Uygun şekilde kesin,ben hiç denemedim görmedim de ama o da uygun olur herhalde.

Uygun şekilde kesin,ben hiç denemedim görmedim de ama o da uygun olur herhalde.

Ya videoda izledigime göre benim kuşun bacakları o kadar açık değil ben çarpık bacak mi acaba yada değil mi diye kuşkuya düştüm. boşu boşuna tedavi uygulamayayim. Emin misiniz yada daha profesyonel biri varsa o cevaplayabilirmi

Hanım kardeşim biz kafamıza göre konuşmuyoruz,bende yavru büyütüyorum,hiçbir normal bacak böyle degildir...Ve kus bu büyüklüğe gelince dönüp yüzüstü olabilmeli,toparlanabilmeli.tedaviyi yapın

Hanım kardeşim biz kafamıza göre konuşmuyoruz,bende yavru büyütüyorum,hiçbir normal bacak böyle degildir...Ve kus bu büyüklüğe gelince dönüp yüzüstü olabilmeli,toparlanabilmeli.tedaviyi yapın

Tamam teşekkürler

Arkadaşım dediği gibi tedaviyi uygulayalım çok geç olmadan

Bitince atar mısınız bakalım

Gayet rahat ayakta durabiliyor.iyi bir iyileşme göstermiş.Büyüyüp güçlendikçe daha iyi olur.Daha yapılacak birşey yok.

Geri