Yavru bakmama sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mert779
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mert779

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
üretimhaneme 1 çift takım getirdim aldığım yerdeki kafesin aynısı bende var aynısına da koydum 5 li üretim kafesine . Yuvalık ta değişmedi Zaten. Ama dünden beri büyük yavruyu beslemiş ama küçük olan 2. Yavruyu beslememiş bugün kendim elimde birşeyler yedirmeye çalıştım. Zar zor çok az yedi . Anne yada baba beslememiş ikiside yuvalığa girip orda kalıyorlar yavrulara zarar vermek gibi bir sorun yok. 2 yavru var büyük olanı da sadece suyla beslemiş gibi. + olarak yumurta maması veriyorum yemi suyu herşeyi de sıkıntısız var . Ama ilk defa böyle sorunla karşılaştım . Erkek olan da çok sakin kafese soktuğum zaman hiç kaçmıyor . Dışkıda sorun yok kabarma Yok . Dişiyle arası iyi ama erkek çok sakin dokunmadığım sürece yuvada hareket bile etmiyor dokununca çıkıyor sonra giriyor geri . Hayvanlarda mı sıkıntı var ben bi birşeyde yanlış eksik yapıyorum anlamadım . Yavrular 2 tane beslediğini görmedim dünden beri heleki en küçük ne yapmamı önerirsiniz .

O beslenmeyen yavruyu başka bir takımın altına kaydırabilirsin. Yer değişikliğinden dolayı strese girmiş olabilir diye düşünüyorum.

O beslenmeyen yavruyu başka bir takımın altına kaydırabilirsin. Yer değişikliğinden dolayı strese girmiş olabilir diye düşünüyorum.
Yavrulu takım şuan yok yumurtada hepsi☹️ Başka birşey yapamazmıyım.

Geri