Yavru 3 Oldu :) (Maşallah)

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Danci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Danci

Meraklı Üye
Merhabalar,

Bundan bir önceki konumda tek yavrumun resmini sizlerle paylaşmıştım şimdi üç oldular. Devamı gelir diye düşünmekteyim :) Maşallağınızı esirgemeyin.

Ekli dosyalar

• IMG_0254.JPG
    IMG_0254.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 52
Masallah, hayirli olsun.

Maşallah

Yuvalığın içini temizledim talaş falan koydum orta göbeği dolduracak kadar bakalım anne stres yapacakmı

Maşallah bereketli olsun

Maşallah bereketli olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavruların alt popo tarafına doğru bir karar mı var bana mı öyle geldi foto yanıltmış olabilir? karabenek hastalığını bi araştırın isterseniz

Yavruların alt popo tarafına doğru bir karar mı var bana mı öyle geldi foto yanıltmış olabilir? karabenek hastalığını bi araştırın isterseniz
Ustam elimden geldiğince temiz bakıyorum. İnan sabahları kendi kahvaltımdan önce onları mamasını, yatmadan öncede farklı karşıımdaki mamalarını hazırlayıp veriyorum. Kafeslerini temizliyor, ilaçlıyorum. Sularını hergün düzenli temizliyorum.

14 çeşit tohum karışımı yapıp veriyorum. Eğer böyle bir hastalıkta boy gösterirse kaderim derim. Sakınan göze çöp batar misali olur benim durumumda inş öyle bişe olmaz.

karabenek hastalığı zaten pislikten dolayı oluşmaz kandan geçer genelde anne veya baba'da taşıyıcılık olabiliyor. Hastalığı araştırmanızı ve yavrularınız ile kıyaslamanızı tavsiye ederim gelişme süreci ile ilerleyen ve kursağı dolu sindirim sorunu olmayan yavruların ani ölümü ile sonuçlanan bir hastalıktır. Hastalık için tedbir olarak kuluçka dönemlerinde mamalarına haftada 2 kere Gr Micro kullanıyorum şu güne kadar rastlamadım şükür. Ama bu hastalıktan canı yanan çok kişi oldu çevremde bilginize

karabenek hastalığı zaten pislikten dolayı oluşmaz kandan geçer genelde anne veya baba'da taşıyıcılık olabiliyor. Hastalığı araştırmanızı ve yavrularınız ile kıyaslamanızı tavsiye ederim gelişme süreci ile ilerleyen ve kursağı dolu sindirim sorunu olmayan yavruların ani ölümü ile sonuçlanan bir hastalıktır. Hastalık için tedbir olarak kuluçka dönemlerinde mamalarına haftada 2 kere Gr Micro kullanıyorum şu güne kadar rastlamadım şükür. Ama bu hastalıktan canı yanan çok kişi oldu çevremde bilginize
Kahraman hocam dediğiniz Gr Micro alıp mamada kullanmaya başlayayımmı?

Kahraman hocam dediğiniz Gr Micro alıp mamada kullanmaya başlayayımmı?
Kahraman hocam yavru 4 olmuş bu arada :) ben son hallerine ait foto çektim bi bakarmısınız? Gerçi sıkıntı yok gibi duruyor
D3zL7m.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0256.JPG
    IMG_0256.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 9
gr micro yavrulu takımlara haftada 2 kere mamada mutlak kullanıyorum yavrularda hiç bir hastalık ve kayıp görmedim şu güne kadar tavsiye ederim hastalık yoksa dahi

Geri