Yavru öldü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan GözdeGB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar yavru kafesten atlamış. Boynunu kırmış öldü :(
Yaa napıcam ben şiödi

Ekli dosyalar

• 20180411_130353.jpg
    20180411_130353.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 79
Başka bişey bulamıyorum çünkü en son tünekteydi. Sonra bi geldim benim yatağın üstündeydi boynunu tutamıyor gibiysi ama canlıydı kafes tabanına kpydum. Öldü

Başka bi fikriniz var mı. Anne öldürüp oraya kadar taşır mı. Ben bulduğumda anne babası yanında değil di

Buraya çarpıp buraya düşmüş olabilir. Bulduğumda burdaydı. Yatakla kafes arasında 2 m falan var. Uçmaya çalışıyordu zaten sürekli ufak yerlerden atlıyordu.yatağın üstünde buldugumda ters dönmüş debeleniyordu kalkmaya çalışıyordu. Aldım elime kafes dibine koydum.yanına su getiriyordum ki ölmüş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180411-134140.jpg
    Screenshot_20180411-134140.jpg
    351.3 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20180411-134223.jpg
    Screenshot_20180411-134223.jpg
    500.4 KB · Görüntüleme: 60
Başka bişey bulamıyorum çünkü en son tünekteydi. Sonra bi geldim benim yatağın üstündeydi boynunu tutamıyor gibiysi ama canlıydı kafes tabanına kpydum. Öldü
Uçmaya çalırken sert bir yere çarp mis olabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Küçücük canı var ya. Nasıl öldü :(((

Küçücük canı var ya. Nasıl öldü :(((
Allah kalanlara uzun ömür versin bu arada tavsiye yavruları kafesten çıkarmayın uçmalarını istiyorsanız büyük boy bir kafes içinde bırakın yanlız onlar orda alışır

Allah kalanlara uzun ömür versin bu arada tavsiye yavruları kafesten çıkarmayın uçmalarını istiyorsanız büyük boy bir kafes içinde bırakın yanlız onlar orda alışır

Yok yavruyu kafestwn ben çıkarmadım. Anne babası sürekli çıkıyor kafesin kapısı açık. Yavru tunekde bekliyordu. Uçmak istedi galiba bilemiyorum. Büyük kafrsim de var. Yavrular yem kırmaya başlayınca ona geçirmeyi düşünüyorum zaten.

Karın kısmının fotografını çekin. Bir de göğüs kısmının. Hastalıktan da olabilir. Bu yaşlardaki kuşlarda cocsidioz sık görülüyor. Ayrıca kardeşinin de alt kısmını paylaşın. Onda da hastalık olabilir. Dışkıları nasıl onu da paylaşın.

Karın kısmının fotografını çekin. Bir de göğüs kısmının. Hastalıktan da olabilir. Bu yaşlardaki kuşlarda cocsidioz sık görülüyor. Ayrıca kardeşinin de alt kısmını paylaşın. Onda da hastalık olabilir. Dışkıları nasıl onu da paylaşın.
Yavruyu gömdüm malesef kardeşleirninkini çekmeye çalıştım. Umarım hastalıktan değildir. Hasta gibi de değildi 2 dk içinde oldu bitti. Elime aldıgımda kafasını tutamıyordu. Ben kafasını çarpıp yatağa düştüğünü düşündüm. Ters dönmüş ama kendini çeviremiyordu.
Gömmrden önce bi kaç fotoğrafını çekmiştim onu ve kardeşlerinin karnını atıyorum

Ekli dosyalar

• 20180411_130953.jpg
    20180411_130953.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 56
  • 20180411_144318.jpg
    20180411_144318.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 56
  • 20180411_144124.jpg
    20180411_144124.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 54
  • 20180411_144308.jpg
    20180411_144308.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 50
Yavruyu gömdüm malesef kardeşleirninkini çekmeye çalıştım. Umarım hastalıktan değildir. Hasta gibi de değildi 2 dk içinde oldu bitti. Elime aldıgımda kafasını tutamıyordu. Ben kafasını çarpıp yatağa düştüğünü düşündüm. Ters dönmüş ama kendini çeviremiyordu.
Gömmrden önce bi kaç fotoğrafını çekmiştim onu ve kardeşlerinin karnını atıyorum
Tüylerini ufurerek çekerseniz daha iyi anlaşılır

Karseşleri sağlıklı görünüyor. Onlarda Herhangi bir hastalık belirtisi yok değil mi ? Veya ölen kuşta var mıydı göğsü zayıf mıydı ?

gözde hanım başınız sağolsun yavruların gelişim sürecini az çok biliyorum herhangi bir hastalığı yok gibiydi çarpıp ölme ihtimali var sert çarpmış olabilir tabi yine de her ihtimali göz önünde bulundurmak gerek

gözde hanım başınız sağolsun yavruların gelişim sürecini az çok biliyorum herhangi bir hastalığı yok gibiydi çarpıp ölme ihtimali var sert çarpmış olabilir tabi yine de her ihtimali göz önünde bulundurmak gerek
saolun. Evet öyle olmuş galiba. Hala şakınım bu kadar aniden ölebileceğini hiç düşünmemiştim

Geri