Yardımınız gerek

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ebraresx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ebraresx

Paylaşımcı Üye
Merhabalar bugün kuşumun bu hareketi yaptığını farkettim sanki kusuyor gibi ama kusmuyor. Dışkısında hiçbir problem yok keyfi de yerinde iştahı da. Yaklaşık 2 ay önce kursak mantarı tedavisi bitti. O zamandan beri kusmuyordu acaba şimdi tekrar mı oldu yoksa bunu yapması normal mi lütfen gören herkes cevap versin. 30 40 sn boyunca yaptı bunu.
https://youtube.com/shorts/EVkDYUw1vr8?feature=shareb

Nefes alış verişinde bi değişiklik fark ediliyor mu? Sık yapmaya başladıysa soluk almakta zorlanıyor olabilir. Solunum yollarında bir problem olabilir. Eğer öyleyse soluk alış verişini ve sesini dinlediğinizde değişiklik ve zorlanma fark edersiniz zaten. Öyle değilse diğer arkadaşın dediği gibi kursak genişletmedir herhalde

Yem çıkarmadığı için bunun kusma hareketinden ziyade solunumla ilgili olduğunu düşündüm ama bu konuda çok bi bilgim yok, bilgili arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur

Nefes alış verişinde bi değişiklik fark ediliyor mu? Sık yapmaya başladıysa soluk almakta zorlanıyor olabilir. Solunum yollarında bir problem olabilir. Eğer öyleyse soluk alış verişini ve sesini dinlediğinizde değişiklik ve zorlanma fark edersiniz zaten. Öyle değilse diğer arkadaşın dediği gibi kursak genişletmedir herhalde
Solunumu gayet iyi yani ben bi şey farketmedim tek sorunu bu aralar biraz sümüklü hapşuruyo soğuk aldı sanırım umarım dediğiniz gibi kursak genişletiyodur

Kuş tüyde sanırım videodan gördüğüm kadarıyla, tüylerini düzeltirken tüy kaçmış olabilir ya da tüy tüplerini açarken dökülen kepek de ağzına kaçmış olabilir o zaman da böyle yapıyorlar.

Geri