Yaşı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mirage28
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mirage28

Yeni Üye
Bugün dişi kuşumun yanına eş aldım şuan için kavga yok gayet iyi gibi gözüküyorlar sizce bu yeni erkek kuşumum yaşı kaçtır? Alnında siyah çizgiler var fotoğrafta pek net çıkmamış.

7 ay olunca çiftleşmeye hazır hale gelirler.

1 2 ay arasında güle güle besleyin

Sağ
1 2 ay arasında güle güle besleyin
Sağolun ancak bu sabah şöyle bir durum oldu bana alışkın olan dişi kuşum elime gelmiyor ve çok sert ısırıyor bir de dişi kuşum erkeği asla rahat bırakmıyor yem yedirmiyor erleğin ayağını başını kuyruğunu (sert olmayacak şekilde) ısırıyor bif problem mi var aralarında?

Dişi kuş çok sahiplenmiş durumda ve beni ısırıyor sert bir şekilde ayırsam mı bunları önerileriniz nelerdir?

Alışma sürecinde olan şeyler bunlar şiddetli kavga yok ise kalabilirler sizde dişi kuşla eskisi kadar oynamayın

Alışma sürecinde olan şeyler bunlar şiddetli kavga yok ise kalabilirler sizde dişi kuşla eskisi kadar oynamayın
Ben şimdi rahat bırakıyorum birbirlerine alışması için ancak ben erkeğide kendime alıştırmak için arada elime yem koyup kafesin çine uzatıyorum korkutmadan sprun olur mu? Bir de dişi kuşum bana olan davranışları ne zaman düzelmeye başlar eskisi gibi olur?

Ben şimdi rahat bırakıyorum birbirlerine alışması için ancak ben erkeğide kendime alıştırmak için arada elime yem koyup kafesin çine uzatıyorum korkutmadan sprun olur mu? Bir de dişi kuşum bana olan davranışları ne zaman düzelmeye başlar eskisi gibi olur?
Eskisi gibi olmaz artık erkekle ilgilenir sorun olur tabiki dişi erkeği kıskanıp kavga edebilir

Geri