Yaşı ve cinsiyeti

kubralkis

Meraklı Üye
Yavru diye aldık fakat büyük duruyor

Ekli dosyalar

• IMG_20180105_200656.jpg
    IMG_20180105_200656.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20180105_200159.jpg
    IMG_20180105_200159.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 16
benim kuşumun aynısı. 45 günlük yavru daha büyük kuş değil. erkeğe benziyor. ama benim kuşum gibiyse çok yabani olacak haberiniz olsun. biz 1 hafadır alıştşrmadık daha kendimize. elimi görünce kafeste kendisini nereye atacağını şaşırıyor

benim kuşumun aynısı. 45 günlük yavru daha büyük kuş değil. erkeğe benziyor. ama benim kuşum gibiyse çok yabani olacak haberiniz olsun. biz 1 hafadır alıştşrmadık daha kendimize. elimi görünce kafeste kendisini nereye atacağını şaşırıyor
Lütfen demeyin öyle:( benim kuşum dün öldü çok üzüldük annem bir daha alalım dedi ani bir kararla tekrar aldık. Önceki kuşum çoook evcildi 1 aylık almıştım dişiydi hiç ısırmazdı bile kendini sevdirirdi. Her kuş bir olur mu bilmiyorum ama yabani olursa üzülürüm baya:((

Kuş daha yavru. Erkek mi dişimi bilemedim önden ceresini net bir şekilde çekerseniz daha iyi olur

Lütfen demeyin öyle:( benim kuşum dün öldü çok üzüldük annem bir daha alalım dedi ani bir kararla tekrar aldık. Önceki kuşum çoook evcildi 1 aylık almıştım dişiydi hiç ısırmazdı bile kendini sevdirirdi. Her kuş bir olur mu bilmiyorum ama yabani olursa üzülürüm baya:((
inanın ben de çok üzülüyorum kuşumun böyle olmasına. çok güzel bir kuş. hani alışsa sosyal de bir kuş olacak belli ama alışamıyor yavrum. ben değiştirebilirim kuşu. 1 hafta daha vericem. alışmazsa değiştirmeyi düşünüyorum.

Geri