Yaşı ve Cinsiyeti?

Nuri Colak

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olacak.

1- Sarı kuşu yeni aldım yaşı ve cinsiyeti nedir?
2- Beyaz kuş yavruyken almıştım ele alışık sarı kuşu da aynı şekilde alıştırabilir miyim?
3- Çiftleştirmeyi düşünüyorum ne kadar sürede birbirlerine alışırlar?
4- Nijer tohumu aldım hemen kullanmalımıyım?

Teşekürler.

Son düzenleme:
8 aylıktan büyük ama 1 yaşına girmemiştir bence cere rengi henüz mor yeni yeni maviye geçiş yapıyor. Güzel bir oğlan

Nijer tohumunu çok az kullanabilirsiniz. Çiftleştirmek için kesin bir süre yoktur. Bakarsınız yarin çiftleşirler. 2 kuşunuz da üreme yaşına gelmişler

Bence yaşını geçmiş erkek sağlıklı hobiler şartlar uygun olursa çiftleşirler

Sarı Kuşunuz double factor erkek. 1 yaşına yakın yaşı var. Ele alıştırmanız bu saatten sonra hayli güç olacaktır.
Keyifli hobiler
Nijer tohumunu çok az kullanabilirsiniz. Çiftleştirmek için kesin bir süre yoktur. Bakarsınız yarin çiftleşirler. 2 kuşunuz da üreme yaşına gelmişler
Bence yaşını geçmiş erkek sağlıklı hobiler şartlar uygun olursa çiftleşirler

Bilgilendirmeler için teşekkür ederim. Daha ilk günden elimden yem yedirmeyi başardım. Beyaz olan kuş zaten elime alışık olduğundan umarım beyazıda alıştırabilirim.

Arkadaşlar 2 gün oldu kuşlar hiç birbirine yanaşmadı bile.

kardeşim sen öyle diyorsun benim 1 çift kuşum var 8 aydır beraberler yem kusuryor araları çok iyi ama çiftleşme yokne yaptıysam olmadı hala çözüm arıyorum

kardeşim sen öyle diyorsun benim 1 çift kuşum var 8 aydır beraberler yem kusuryor araları çok iyi ama çiftleşme yokne yaptıysam olmadı hala çözüm arıyorum

o zaman değiştirmen lazım erkeği ya da dişiyi aynı gün içinde çiftleşen kuşlar var hayret ediorum.

Erkeği değiştirmeyi düşünüyorum ama benim kuşlar çok özel erkek spangle dişi rainbow o yüzden kararsızım

bakalım yada satıcam bunları jumbo yavru alıcam

Size alışık olan kuşunuz eşinide size alıştıracaktır. Df 1 yaş civarı sağlıklı bir erkek gibi gözüküyor. Maşallah

İki gunde cok sey bekliyosunuz kusunuz guzel zaman verin bekleyin sonuc alinmazsa degistirebilirsiniz

Geri