Yağlanma mi var acaba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan özkan72
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

özkan72

Paylaşımcı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar erkek kuş biraz rahatsız dişi ise bariz ortada bunlarda yağlanma mi var yoksa dışı hamile olma ihtimali varmi

Ekli dosyalar

• IMG_20191125_212237.jpg
    IMG_20191125_212237.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 15
Dişi baya iriymiş. Poposunun göğüs tarafına doğru dokun. Yumuşaksa yağlanma vardır.
Aslında iri bir cins de değil sormanın sebebi yuvaliga girip düzenlemeler yapıyor fazla talas lari attı dışarı yuvaligin oyuk yerini açık bıraktı sadece geri kalanı yuvaliga yaydı ama erkek rahatsız olduğu için çiftleşmemis olabilir tam çözemedim durumu bende dediğini Bi yapayım

Veriyorsanız mamayı biraz az verin. Yemlerini daha seyrek üfleyin. Üretim olmasa biraz salın uçurun diyecem ama.. Suyuna 2 damla limon. Günlük tazeleyin.
Erkek hiç ucamiyor en fazla 3 4 kanat cirpisi akıllı yemlik kullanıyorum doğal olarak ellemiyorum yemliklerini mama da haftada 1 anca ya veriyorum ya vermiyorum antraman haricinde hangi besinler sindirim sistemini güçlendirir sürekli günü birlik verilecek yeşillik meyve sebze önerisi arıyor dum aslında şunları günlük verseniz zararı olmaz diyeceğiniz sebze meyve ler

Geri