Vitamin damlasi

By_yesilgozlu

Meraklı Üye
Arkadaslar bu vitamin damlasindan kullanan var mi nasildir yada onerebileceginiz vitamin damlasi varmidir simdiden tesekkur ederim ...
received_10208329174187536.jpeg

Toz şeklinde Nekton-S kullanıyorum içerik olrak gayet memnunum.75 gr yaklaşık 50 lira geldi 250 ml suya kendi kasığıyla 1 tane öneriyor bizim suluklar küçük olduğu için nerdeyse çeyrek kaşık kullanıyorum.Aynı zamanda mama verirken karıştırılıp verilebiliyor.Daha önce kullandığım sera markaydı ondan da herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
vitalis-20-.3ad089.jpg

Şiddetle tavsiye edeceğim, veterinerden almış olduğum VİTALİS her gün vermekte asla sıkıntısı olmayan toz halinde bir yem katkısıdır. Bu sayede vitamin takibi yapmak zorunda kalmadan kllnmakta olup, yahut fazla vitamin verilmesi sonucu oluşacak zengin hastalığına da önlem almaktayız. Sürekli kıllanıyorum, arada kullanmadığım da oluyor başka takviyeler yaptığım yahut direk su vereyim tadını alsınlar dediğim zamanlar. Detayda resmini ve paylaştığım linte açıklamasını, içeriğini rahatça görebilirsiniz. Tüylerin parlaklığı, direnç artırımı vb tanımlarda çok büyük fayda gördüm. Linkteki açıklamada yemine karıştırılır deniyor fakat ben sularına karıştırıyorum (veteriner tavsiyesi ile) ki her zerresini bedenlerine alabilsinler, zararsız bir vitamindir diyebiliriz; vitamin demekten daha çok bir yem ilavesi olduğu için -artı besin katkısı- kesinlikle zararsız olduğunu tekrar belirtebilirim. Ben bir zarar görmedim, çok da memnun kaldım. Buzdolabında saklayabilirsiniz. Hayırlı, sağlıklı beslemeler

http://www.agrovet.com.tr/vitalis-efervesan-toz-tamamlayici-yem-ilavesi

Son düzenleme:
Geri