Uyguladığım tedavi

Mhbtksu06

Meraklı Üye
@Sakuram
Uyguladığım tedavi Axtım diye bir ilaç suluğuna damlatarak kullanıyorum aynı resimi koymamın sebebi ise kulun durumu hep aynı neden dalga geçiyim dalga geçince elime ne geçicek anlamadım yani ?

Yahu kardeşim, anlayamıyrum. Ben sana diyorum ki, konularını farklı bir başlık ve içerikle açıyorsun; yahut dürüstçe durumu anlatmadan başka bir şeymiş gibi anlatıyorsun. Biz de yorum yapıyoruz, sonra bir bakıyoruz ki bu o resim ve bu aynı kon ve bu aynı kişi. Yoksa her konuyu aklımızda tutmamızı bekleme, burada çoğumuz birçok konuya bakıyoruz ve ilgilenmeye gayret ediyoruz. Senin yaptığın sonradan dalga geçer gibi işte bu diye resmi tekrar atman.

Hayır, başta desen ki "ben şu tedaviyi uyguladım böyle bir sorun vardı arkadaşlar şunu önerdiler başladım ve şöyle oldu şimdi böyle bir durum var; ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz" Bunu anlarım. Ancak senin konularındaki durum birkaç kez bana da oldu, birçok arkaaşıma da oldu. Artık patlıyourz, kusura bakma. Bu kaçıncı oluyor seninle biliyor olmalısın. Daha nasıl anlatabilirim?

Geri