Uçamıyor ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan safak0
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

safak0

Meraklı Üye
Hiç bir sorunumuz yoktu çift kuşlar eşleşmiyorlar sorunumuz oydu neyse uzatmadan direk konuya girim dişi kuş erkegi biraz korkutmuş gibi erkek dişinin yanına yaklaşamıyor erkek sürekli kaçıyor falan bu uçamayan kuşumuzda erkek kuş nedenini anlamadım 10 gün kadar sıkı ilgilenmedim şehir dışına çıktım komşu yemlerini sularını verdi sadece geldiğimde erkek kuş uçamayan haldeydi nedenini anlayamadım resim yüklemedim ama neden olduğu anlaşılır mı bilmiyorum.

5G879M.jpg
AyA727.jpg
d7n3jZ.jpg

Resimlerden bir şey anlaşılırsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Yavrulukdan belli beraberler şuan ikiisnde 1.5 yaşında ama alışamdılar belli ki dişi kuş durduk yere bile sert çıkıyor erkeğe geldiğim gün ayırdım zaten ikisinde ayırmak zorunda kaldım daha doğrusu kanatları için veterinere götürmek gerekir mi ?

Uçamadıgını saldıgım zaman farkettim yerde yurudu hep kafese bile cıkamadı cıkması icin agacdan yol yapmak durumunda kaldim tirmanarak cıktı yerde yururkende hep kanatlari yerde yurudu cok kısa mesafa ucabiliyor bir dişi kuş bu kadar bisey yapabilir mi ? Saldigim zaman nasil yurudugunun videosunuda cekebilirim gerekirse

Kanadı bir yerlere çarpmış incimiş gibi. Komşunun çocuğu varsa o örselemiş olabilir. Kafesten çıkarmayın 10 gün kadar iyi besleyin. İyiden kasıt probiyotik multivitamin ve protein ağırlıklı besleyin.

Kanadı bir yerlere çarpmış incimiş gibi. Komşunun çocuğu varsa o örselemiş olabilir. Kafesten çıkarmayın 10 gün kadar iyi besleyin. İyiden kasıt probiyotik multivitamin ve protein ağırlıklı besleyin.

Tamamdır Teşekkür ederim vitaminleri alıp kullanırım veterinere götürmek gerekir mi sizce ?

Götür veya götürme demem etik olmaz. Onu siz bilirsiniz. Eğer ciddi bir yaralanma yoksa gerek yok. Ama kuşu görmeden böyle bir yorum yapamam.

Anladım sizde haklısınız Teşekkürler yorumlar için ne kadar olsada riske atmayalım yarın bir götürürüm ben yinede iyi akşamlar

Geri