Uçamıyor yürüyemiyor ölmesin :(

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşun videosunu paylaşıyorum. Benim değil . Bi akrabanın kuşu . @Selçuk YÜKSEL hocam ile enfeksiyonu için tedaviye başladık ama bu yürüyememe uçamama halini yeni öğrendim yardımcı olabilir misiniz?
4AEC848C-90A4-4F7A-837D-29C0237C3DA9.jpeg

Arkadaşlar kuşun videosunu paylaşıyorum. Benim değil . Bi akrabanın kuşu . @Selçuk YÜKSEL hocam ile enfeksiyonu için tedaviye başladık ama bu yürüyememe uçamama halini yeni öğrendim yardımcı olabilir misiniz?
Ekli dosyayı görüntüle 22167

kuş bana yavru gibi geldi uçmayı bilmiyor olabilir ama yürüyememesini yorgunluktan yada yürümeyide yeni öğreniyor olabilir sert bir yüzeyde videoda olduğu gibi biraz yürütmeye çalışın tünekte duramaz diye düşünüyorum tüneğede alıştırın

kuş bana yavru gibi geldi uçmayı bilmiyor olabilir ama yürüyememesini yorgunluktan yada yürümeyide yeni öğreniyor olabilir sert bir yüzeyde videoda olduğu gibi biraz yürütmeye çalışın tünekte duramaz diye düşünüyorum tüneğede alıştırın

Kuş yavru evet ama ayağı anormal duruyor bilmemesinden değil. 1 aydır akrabamda. İlk zamanlar yürüyüp uçuyormuş . Üç haftadır böyleymiş

Amino asitler de içeren multi vitamin ve probiyotikle destekleyin. İlaçlı suya onları da katın.

Evet şimdi hatırladım. Suyuna limon ve multivitamin ve probiyotik katın. B vitamini eksikliğinden olmuş olabilir. Dediğimi yapın düzelme ihtimali yüksek.

Yüksek değil de hemen her multivitaminde vasat ölçüde B vitamini oluyor. Ayrıca B kompleks vitamini alıp ikisinden de katabilirsiniz. B vitamininde doz aşımı olmaz fazla olur diye korkmayın.

bu kuş bu hale gelene kadar insanlar nerdeymiş anlamadım, bakmayı beceremiyorlarsa sahiplendirsinler,benim çift kuşlarımın hafif hastalığında hemen veterinere giderim. yazık değilmi bunlara

bu kuş bu hale gelene kadar insanlar nerdeymiş anlamadım, bakmayı beceremiyorlarsa sahiplendirsinler,benim çift kuşlarımın hafif hastalığında hemen veterinere giderim. yazık değilmi bunlara
Bilmiyorum ki anlamadılar sanırım . Bende öyleyim burnu aksın hemen önlem almaya çalışırım sonuçta bize emanet bu Canlar

Geri