Televizyon Olan Odada Kuşlar Kuluçkaya yatarmı

KUŞ ADAM

Meraklı Üye

Size alışıksa rahatsız olmayabilir ama alışık değilse strese girebilir. Başka oda varsa oraya koymanızda fayda var.

erkek alışık ama dişi değil ve gece 12 buçuğa kadar tv ışık açık hep orda oturuyoruz

erkeği 1 aylıkken aldık şimdi 6 aylık dişi yi 7 aylık aldık alışamadı
Dediğim gibi, yuvada yatan ve rahatsız olmaması gereken daha çok dişi kuş olduğundan onun alışık olması daha önemli. Erkeğin alışık olması çok bir şey değiştirmez.

yu
Havuç, nijer tohumu, yumurta maması yedirerek. Ama hepsinin ölçüleri var. Kafamıza göre vermememiz gerekiyor.
1 yıldır kuş bakıyorum ve yumurtam maması bebe bisküvilü irmikli tarçınlı havuçlu keci boynuzu tozu nijeride denerim 1 çay kaşığı ölçüsündeçç

Bebe bisküvisi zararlı vermeyin. Keçi boynuzu ve tarçının kullanımı ayda 1 olmalı ya da mamaya çok az miktarda katılmalı, kızışsın derken kuşa zarar verirsiniz.

Bende erkek kuşumun yanına dişi almıştım 2. Hafta yumurta yaptı şuan kuluçkada, dediğiniz gibi TV olan oda da bizde gece 3 e kadar sürekli oradayız. Biraz kuşun karakteri ile alakalı bı durum sanırım

Aynen öyle karakter meselesi bazı Kus sesli ortamı ister bazısı sessiz ortamı tamamen kusun nasıl bir büyüme geçirdiğine bağlı
Bebe Bisküvisi Zaralı Değil diye biliyorum babamın arkadaşı var kuşlarda türkiye birinçiliği kanaryaları var o bize dedi

Geri