tekrar hasta olur mu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Emreoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emreoz

Meraklı Üye
merhabalar.

kuşum oynarken ağzımın içine girdi. bu sıralar antibiyotik ve kursak mantarı tedavisi iki gün önce bittiği için bağışıklık sistemi oldukça düşük, vitamin takviyesi yapıyodum ağzımızın içinde de malum pek temiz bir ortam değil, tekrar hasta olur mu acil müdahale olarak ne yapabilirim*

Telşlanmayın bence anlattıklarınıza göre bir sorun olmaz. Bir sorun olsa şimdiye kadar belli olurdu diye düşünğyorum dışkı kontrolü vs yapın.
Akşam saatinde oldu olay, canım sıkıldı çünkü önce kuruma hastalığı ardından kursağında mantar derken çok zor bir tedavi sürecinden çıktık haliyle. Tamam 1-2 güne belli olur herhalde değil mi çok teşekkürler.

merhabalar.

kuşum oynarken ağzımın içine girdi. bu sıralar antibiyotik ve kursak mantarı tedavisi iki gün önce bittiği için bağışıklık sistemi oldukça düşük, vitamin takviyesi yapıyodum ağzımızın içinde de malum pek temiz bir ortam değil, tekrar hasta olur mu acil müdahale olarak ne yapabilirim*
Vitamin ve probiyotik takviyesi şart. Bolbol mama.. haftada 3 gün..

Zaten ilgili tedavi ilaçları çok ağır.

Temiz ve steril bakacaksınız. Başka çaresi yok. Özellikle suları surekli temiz taze olmalı.

mobil uygulama ile gönderildi.

Vitamin ve probiyotik takviyesi şart. Bolbol mama.. haftada 3 gün..

Zaten ilgili tedavi ilaçları çok ağır.

Temiz ve steril bakacaksınız. Başka çaresi yok. Özellikle suları surekli temiz taze olmalı.

mobil uygulama ile gönderildi.
Suyunu sabah akşam değiştirmeye çalışıyorum en azından günde 1 kere mutlaka. Kafes altını hergün değiştiriyorum, haftasonu tüm kafesi virkonla yıkıyorum yemini hergün atıp yenisini koyuyorum mama haftasonu verebiliyorum akşam geç oluyor, gene gidip ağzıma girerse ayağımıza konup oradan yemin içine basıyor çok hareketli ve yaramaz zaptetmek zor biraz

Suyunu sabah akşam değiştirmeye çalışıyorum en azından günde 1 kere mutlaka. Kafes altını hergün değiştiriyorum, haftasonu tüm kafesi virkonla yıkıyorum yemini hergün atıp yenisini koyuyorum mama haftasonu verebiliyorum akşam geç oluyor, gene gidip ağzıma girerse ayağımıza konup oradan yemin içine basıyor çok hareketli ve yaramaz zaptetmek zor biraz
Nasil yendi bu hastaligi hangi ilaçları kullandınız

Benim eski kuşlarım (5 yıl yaşadılar) ağzıma girerlerdi en büyük zevkleri kafalarını ağzıma sokum tüm güçleri ile bağırmaktı :D hiç bir sorun olmadı

Geri