Tek gözü akıyor

Enurdincer

Yeni Üye
Bebek muhabbet kuşum 3 aylık erkek daha yeni aldım 1 ay oldu olmadı tek gözü akıyor gibi kısık ne yapmam gerek yardım edin. Uzun yıllar benimle olan kuşumu kaybettim yerine aldım buna da bir şey olursa dayanamam

Kuşunuzun gözünün resmini hizliresimcom üzerinden paylaşır mısınız

Gentagut göz damlası alıp bir damla damlatabilirsiniz

Kuşunuzu yeni mi kaybettiniz, hastalığı var mıydı? Evetse kafes ve ekipmanları dezenfekte etmiş miydiniz önce bunu sorayım..
Eczaneden Tobrased göz damlası alın,sabah 1 damla akşam 1 damla damlatın 3 gün devam edin sonra gelişmelerden bizleri de haberdar edin.
Kuşta hapşırma tıksırma öğürme kusma enerji ve iştah kaybı var mı? Cereyana maruz kaldı mı?
Beyaz peçete üzerine yaptığı 6 tane dışkının fotoğrafını paylaşın,hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını da ölçüp belirtin 👍🏻

Kuşumu kaybedeli 4 ay oluyor. Yani hemen onun üzerine koymadım kafese. Bugün pek yanımda tutamadım bianda gözünün böyle olduğunu farkettim hava sıcak diye odasındaki camı açmıştım yanındaydı sıcak esiyordu o etki etmiş olabilir mi? Hapşırma tıksırmak yok dışkısını da güncelleyeceğim yaptıkca. Ciddi bir şey mi sizce ilk defa başıma geliyor?

Kuşumu kaybedeli 4 ay oluyor. Yani hemen onun üzerine koymadım kafese. Bugün pek yanımda tutamadım bianda gözünün böyle olduğunu farkettim hava sıcak diye odasındaki camı açmıştım yanındaydı sıcak esiyordu o etki etmiş olabilir mi? Hapşırma tıksırmak yok dışkısını da güncelleyeceğim yaptıkca. Ciddi bir şey mi sizce ilk defa başıma geliyor?

Üst solunum yolu enfeksiyonu kuşlarda görülebiliyor, o yüzden oda sıcaklığı ve neme dikkat edin,ideal seviyelerde olması lazım.

Geri