Tedavi önerir misiniz?

Kuşum hassas bir kuş, sık sık hasta olur. Genelde midesini üşütür falan. Şu zamana kadar hep veterinere gittim, antibiyotik yazdı, hastalığı geçti. Ama şu son gidişimde antibiyotik biraz işe yaradı ama tam olarak geçmedi. Bende zengin biri değilim her veterinere gittiğimde 500-600 TL para veremem. Bana doğal tedavi yöntemleri önerir misiniz? Sarımsağı doğrayıp suda bir gece bekletip ilaç yapanları gördüm. Buna benzer çözümler varsa yazabilir misiniz?

Kuşunuzun neyi olduğundan şüpheleniyorsunuz? Enerjisi, dışkısı, iştahı nasıl? Videosu varsa ekler misiniz ve yeni yapılmış dışkının da
Veterinere gittik, midesinde sorun var dedi. Kusma hareketi yapıyor ama kusmuyor. Sanki boğazına bir şey takılmış gibi. Dışkısı normal, yemesi içmesi normal. Ama bugün biraz halsizdi. Video illa gerekirse koyabilirim.

Grit kuş kumu ve probiyotik kullanmıyorsanız temin edip kullanmanızı öneririm. Sindirim kaynaklı sorunlar genelde bu şekilde büyük ölçüde halledilir.
Kuşta salyalı, kokulu kusma olursa ya da ağız kenarlarında koku varsa sindirim dışında başka sorunlar olabilir.

Grit kuş kumu ve probiyotik kullanmıyorsanız temin edip kullanmanızı öneririm. Sindirim kaynaklı sorunlar genelde bu şekilde büyük ölçüde halledilir.
Kuşta salyalı, kokulu kusma olursa ya da ağız kenarlarında koku varsa sindirim dışında başka sorunlar olabilir.
Kuş kumu daha önce denedim ama yanaşmadı bile. Probiyotik ne tam olarak anlamadım, sanırım destekleyici vitaminlerden bahsetmiyorsunuz. Bu durumun tekrarlanmaması için ne marka probiyotik almalıyım?

bir suluğun içine kuş kumu doldurup kafese takın hep kafeste dursun mutlaka merak edip yiyorlar

Kuş kumu daha önce denedim ama yanaşmadı bile. Probiyotik ne tam olarak anlamadım, sanırım destekleyici vitaminlerden bahsetmiyorsunuz. Bu durumun tekrarlanmaması için ne marka probiyotik almalıyım?
Tablo size yardımcı olacaktır 🌸
Polish_20230814_211925118.jpg

Geri