Takımda kaydırma yapma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mert779
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mert779

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
bi takımımın altında 4 yumurta var ve yumurtalar gün aşırı çıkıyor

diğer takımımda bakıcı kuş yeni yumurtluyor .

1. Takımdaki kuşların yumurtasını 2. Takıma kaydırsam sıkıntı olur mu farkeder mi

Bakmıyorsa ve imkan varsa yapabilirsiniz ancak yumurtası olan takımın yanına koyarsanız, bu sefer yeni yumurtaları riske atarsınız

Bakmıyorsa ve imkan varsa yapabilirsiniz ancak yumurtası olan takımın yanına koyarsanız, bu sefer yeni yumurtaları riske atarsınız
2. Takım yeni yeni yumurtlamaya başladı 2 yumurtası var o takımın altına kaydıracağım yumurta 1 gün sonra çıkıcak . Sıkıntı olmaz dimi diğer yumurtaları çıkmayacak ama diğer yumurta çıkıcak sıkıntı olur mu .

Hem bakıcılar hem de yeni yumurtalar icin sorun olabilir. Ben yumurtası olan takımın altına böyle bir kaydırma yapmam. Tercih sizin

En az 15 gündür dişi yumurtalarda yatıyor olsun. Daha erkende sıkıntı olabilir, risk var. Bir süre besleme yapmaya çalışın. Bakmıyor demek doğru olmadığını düşünüyorum. Trichomanisiasis, Kara benek gibi veya başka hastalıklar dan kaynaklı bakmaya çalıştığı halde beslenme gerçekleşmiyor olabilir. Öncelikle tedaviyi yapmanız gerekir yavruların çıkmasını beklemeden tedavi uygulayın.
2. takımın dişisini kandırmak için 15 günün dolmasını bekleyin.

En az 15 gündür dişi yumurtalarda yatıyor olsun. Daha erkende sıkıntı olabilir, risk var. Bir süre besleme yapmaya çalışın. Bakmıyor demek doğru olmadığını düşünüyorum. Trichomanisiasis, Kara benek gibi veya başka hastalıklar dan kaynaklı bakmaya çalıştığı halde beslenme gerçekleşmiyor olabilir. Öncelikle tedaviyi yapmanız gerekir yavruların çıkmasını beklemeden tedavi uygulayın.
2. takımın dişisini kandırmak için 15 günün dolmasını bekleyin.
Şuan bakıyorlar kursaklar ful teşekkür ederim . Sanırım 1-2 gün acemilik süresiydi

Geri