Tırnak koptu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan maisky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maisky

Yeni Üye
Merhabalar,

Bir arkadaşımın kuşunun arka tırnağı kopmuş uzunca süre kanamış ve şimdi de hafif morluk var diyor. Çok endişeli şu an ve acil olarak ne yapabilir? Yardımlarınızı bekliyoruz.
100ea2360414fda557aa0e3cd5e84c9f.jpg
f7c6f9a438cadfbe9d336723c368281d.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baticonla o bölgeyi temizleyip terramycn kremini sürün. Mikrop kapmaması adına önemli. Tırnağına bakın bi ucundan da olsa görünüyor mu yoksa hiç mi yok? Uçtan görünüyorsa tırnak uzar sonradan.

Baticonla o bölgeyi temizleyip terramycn kremini sürün. Mikrop kapmaması adına önemli. Tırnağına bakın bi ucundan da olsa görünüyor mu yoksa hiç mi yok? Uçtan görünüyorsa tırnak uzar sonradan.
Merhaba

Öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler. Bahsi geçen kuş arkadaşımın. Benden yardim istedi ben de buraya yazdım. Sanırım tırnak hiç yok, umarım başına bir iş gelmemiştir.

Merhaba

Öncelikle yanıtınız için çok teşekkürler. Bahsi geçen kuş arkadaşımın. Benden yardim istedi ben de buraya yazdım. Sanırım tırnak hiç yok, umarım başına bir iş gelmemiştir.

Rica ederim. Dediklerimi yapsın, yaralı bölge mikrop kapmasın. Tırnağın çıkmama ihtimali var bunu da göz önünde bulundurun.

Geri