tüyleri kabardı ve hareket etmeden sabit duruyor

emreazman

Yeni Üye
düne kadar neşeli olan muhabbet kusum ıkı gundur cok durgunlastı tuylerı kapardı ve cok hareket etmeden sabıt duruyo sureklı uykulu gıbı nefes alısverısı hızlandı nefesınde bı hırıltı ses duyamadım yardımcı olucak varmı cıddı bı hastalıkmı
WhatsApp Image 2021-01-02 at 10.55.54.jpeg

Tabana kağıt havlu ser dışkısının fotoğrafını çek ,hocalar yardımcı olur .Kafeste başka kuş daha varsa eğer kuşunun hasta olduğunu düşünüyorsan ayırmalısın.Vitamin ,probiyotik ile düzenli suluğuna koyabilirsin.Bu arada tırnakları uzun görünüyor ucundan kessen ıyi olur

düne kadar neşeli olan muhabbet kusum ıkı gundur cok durgunlastı tuylerı kapardı ve cok hareket etmeden sabıt duruyo sureklı uykulu gıbı nefes alısverısı hızlandı nefesınde bı hırıltı ses duyamadım yardımcı olucak varmı cıddı bı hastalıkmıEkli dosyayı görüntüle 50491
Benim de benzer durumda bi kuşum var. Birkaç gün önce uçarken kitaplığa çarptı kanadı incindi. Uçmuyor. Üç kere kamfolim sürdüm. İlk sürdüğümde biraz canlandı ama dünden beri farklı davranıyor. Akşam yem yerken yemleri ağzından attı. Ve sabah dışkısı çok sıvı idi, ishal olmuş gibi. Şimdi de kafesini ayırdım geçici bi kafese koydum. Başı önde uyuyor sanki halsiz hiç sesi çıkmıyor. ( ev ortamı serin değil gayet sıcak )

Geri