Tüydeler mi

celilshn27

Paylaşımcı Üye
Merhaba kuşlar tüyde mi dişi çok agresif erkeği kovalıyor ve kafa ve yanak kısımlarında beyaz tüpler var

Evet celil kardeşim ama az kalmış azıcık yulaf halleder gerisini

Aynen 3 5 günleri ya var ya yok yavrular gelir yakında inşallah
Bende şuan yeni takımımdan yumurta bekliyorum, eve getirdikten sonra 3,4 kez çiftleştiler. Ortama uyum sağladılar direk. Perşembe günü ilk yumurtayı bekliyorum, hayırlısı artık.

Kuş kizismissa mekan zaman farketmiyor. Ben 1 yumurta yaptı sonra hemen ayırdım yanına başka erkek attım onla bile çiftleşti 4 yavru var şimdi 1 aylık oldular

Kuş kizismissa mekan zaman farketmiyor. Ben 1 yumurta yaptı sonra hemen ayırdım yanına başka erkek attım onla bile çiftleşti 4 yavru var şimdi 1 aylık oldular
Bunların ikiside aynı duruşa geçti hatta kafesin üst tellerinde geziyorlar evrim mı geçiriyorlar acaba

Kusları rahat bırak abicim,zamanla normale dönerler...Böyle sürekli baktıkca her hareketleri gözüne batar,sürekli degisiklik yapmak istersin...Kusları hepten bozarsın sonra.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genelde keyifli olduklarında böyle duruyorlar kurlasiyorlar çok takip etmemek lazım

Abi ben bir konuda görmüştüm böyle durmaları kursak mantarı olabilir diye o yüzden yazdım kur içinse iyi dişide aynı pozisyonda çünkü en azından sabahtan beri erkeğin kur çabaları boşa gitmemiş olur sabahtan beri bütün binaya kendini dinletti dişi tüyde bağırıyor çiftleşmek için

kuşa yakından flashla fotograf çekmeyin,yeni geldikleri için böyle durmaları normal.Çiftleride pek fazla rahatsız etmemeye çalışın

kuşa yakından flashla fotograf çekmeyin,yeni geldikleri için böyle durmaları normal.Çiftleride pek fazla rahatsız etmemeye çalışın
İşte son dediğin sıkıntı ben hep odanın içinde yazılım çalışırım bilgisayardan onun için ders videoları bazen yatakta telefonla oynarım ama yokum gibi olur kulaklık takıyorum onlarda seviyor oyun seslerini videoları duydular mı bağırmaya başlıyorlar

Abi ben bir konuda görmüştüm böyle durmaları kursak mantarı olabilir diye o yüzden yazdım kur içinse iyi dişide aynı pozisyonda çünkü en azından sabahtan beri erkeğin kur çabaları boşa gitmemiş olur sabahtan beri bütün binaya kendini dinletti dişi tüyde bağırıyor çiftleşmek için
Kursak mantarı olan kuş sürekli teli kemirir ara sıra böyle oynuyorlar sorun yok

Geri