Tüy

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ysemn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ysemn

Meraklı Üye
Boncuğumun burnunda tüy var. Elimize geliyor ama elle alınacak gibi değil ne yapmalıyım nasıl almalıyım

Resim yüklerseniz daha sağlıklı yorumlar gelecektir.Burnunda derken içinde mi ben anlayamadım doğrusu.

Resim yüklerseniz daha sağlıklı yorumlar gelecektir.Burnunda derken içinde mi ben anlayamadım doğrusu.
Fotoğraf yüklemesini bilmiyorum evet içinde. Birde 4 gündür yokum annemle babam baktı sulu hapşırıyor dişlerini gıcırdatıyor. Bu saatte de veteriner bulamam sinirden ağlicam napiyim şimdi ben

Burnunda ki tüyü düşmüş. Sulu hapşırması için ne yapayım

Öncelikle sakin olun, kuşunuzla vakit geçirirken her daim soğukkanlı olmalısınız daha doğru kararlar verebilmek için. Fotoğraf yüklerseniz yardımcı olabiliriz.

Burnunda ki tüyü düşmüş. Sulu hapşırması için ne yapayım
Eğer dışkısında, hareketlerinde vs. bir problem yoksa her kuşun burnundan su çıkabilir. Yeter ki halsiz olmasın, dışkıda sıkıntı olmasın, sürekli kabarık durmasın yani hastalık belirtileri olmasın. Bizimkiler de sulu hapşırıyorlar.

Dışkısı normal yemeside şuan elimin üstünü kemiriyor. Kabarması da şuan yok ama sulu hapşırması korkutuyor beni

2 gün ben yoktum yanında vicdanım hiç rahat etmiyor
Bir sıkıntı olmaz biraz soğukkanlı olmaya çalışın, bu kuşlar bünyeleri zayıf olduğu için hemen hasta olabiliyorlar ama hasta oldu diye üzülmeye gerek yok kanlı ishalden bile kurtulan kuşlar var.

Geri