tüy yolma yada yeme

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sualp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sualp

Yeni Üye
Herkese selam dişi kuşum yavrularının tüylerini yoluyor yada yiyor hangi vitaminleri kullanmam lazım
1. ağız yavruları
TEŞEKKÜR EDERİM

Eğer koparıp sert kısmını kemiriyorsa vitamin Mineral ve özellikle de metionin olmak üzere amino asit takviyesi yapmanız gerek.

Eğer koparıp sert kısmını kemiriyorsa vitamin Mineral ve özellikle de metionin olmak üzere amino asit takviyesi yapmanız gerek.
Hem sert kısımlarını hemde ince tüyleri yoluyor amino asit veriyorum
Resimdeki amino asiti kullanıyorum
1.5 lt suya 1 çay kaşığı kullanıyorum 15 gün kullandım dişi ve erkeğe tekrar eşe attım gene yolmaya devam etti.
Biotin tavsiye ettiler ama ne dersiniz öneriniz nedir

Ekli dosyalar

• 20170327_122259.jpg
    20170327_122259.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 50
yarım suluğa 1 pirinç tanesi kadar katabilirsiniz. Eğer mama yiyolarsa mamaya katmanız çok daha uygun bir yöntemdir. Çünkü suya ne katılırsa katılsın 4 saatten sonra hem özelliğini kaybeder hem suyu bozar. 3 gün Üstüste Sade Maden suyunun gazını tam kaçırdıktan sonra verin. Aynı zamanda mamasına multivitamin de katın. Mama yemiyolarsa maden suyu kürü bittikten sonra sularına multi vitamin katın mutlaka periyodik olarak ama sık periyotlarda Probiyotik kullanın.

Son düzenleme:
Geri