Tüy değişimi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kgndy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kgndy

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşum tüy dökümünde fakat ağır geçiriyor bu evreyi. Kaç gündür yemek yemiyor hem de hiç yemiyor. Yemliğe gidiyor ağzını yemlere götürüyor kurcalıyor fakat yemiyor daha doğrusu aç olduğunu biliyor yemekte istiyor ama yiyemiyor. Kabarık halde ve hiç keyfi yok. Üşütmüş diyebilirsiniz diye söylüyorum olmadı hiç böyle birşey.salonda her zaman ki yerinde duruyor sabah akşam kombi yanıyor. Ayakları soğuk, daha önce de böyle ağır geçiriyordu ayakları soğuk oluyordu fakat iştahı bu sefer hiç yok. Ekmek verdim sevdi hafif ıslattım vitaminli suyuyla. Çünkü su da içmiyordu fakat bugün ona da ellemiyor. Acemiyim elle besleme aparatı var soluk borusuna kaçar korkusuyla yapamıyorum burada bir petsopa 1 keresinde aynısı oldu orada yem bastırmıştım. Şimdi adam babasını bırakmış yarın gelecek miş. Ne yapacağım lütfen acil yardım Ankara Sincan civarı olan varsa yanına gidebilirim kuşuma yem basarsa sevinirim çok tanıdığım yok buralarda lütfen yardım edin

Sincanda mutlaka veteriner vardır onlar doğru şekilde şırınga ile yem basabilir. Etimesgut veya sincan belediyesinin veterineri var mı araştırın.

Geri