Tüy dökümü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Hulken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hulken

Yeni Üye
Merhaba, iki tane yeni muhabbet kuşu aldım 13 haftalık. İkiside erkek ve tüy dökme dönemlerindeler. Birinin enerjisi yerinde ama diğeri sürekli tüylerini kabartıp uyumak istiyor. Yemini yiyor ve dışkısıda gayet normal. Diğeri neden okadar enerjisiz ve ele hiç gelmek istemiyor, napabilirim onun için?

Günün çoğu böyle ve ötmüyorlar. Belki yendirler diye düşünüyorum ama bilmiyorum. Video atılmıyor ama resimdeki gibi

Ekli dosyalar

• IMG_5975.jpeg
    IMG_5975.jpeg
    52.5 KB · Görüntüleme: 8
Streamable.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz. Yandan kuyruğu vs gözüksün. Birde suratını yakından çekerseniz iyi olur yaşına bakmak istedim. Ve yeni yapılmış dışkısınıda atınız. Ayrıca kuşları mutlaka ayırın

https://streamable.com/kp6neo
https://streamable.com/a4vaqp

Bize yanlız kalmamalı dendi, kardeşler. Neden ayırmalıyız?
Streamable.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz. Yandan kuyruğu vs gözüksün. Birde suratını yakından çekerseniz iyi olur yaşına bakmak istedim. Ve yeni yapılmış dışkısınıda atınız. Ayrıca kuşları mutlaka
Kafesten cıkarıyorum uçsunlar hareketlensinler diye ama hep bu saate konuyorlar ve uçmak istemiyorlar

https://streamable.com/eswajq

Çünkü hastalık şüpheniz olduğu için kuşları ayırmanızı söyledim. Sağlıklı olan kuşa hastalık bulaşmasın diye ama videolarda hasta gibi durmuyor maşallah iyi görünüyorlar. Bu arada mavili kuş 13 haftalık değil yetişkin bir kuş görünüyor.

Çünkü hastalık şüpheniz olduğu için kuşları ayırmanızı söyledim. Sağlıklı olan kuşa hastalık bulaşmasın diye ama videolarda hasta gibi durmuyor maşallah iyi görünüyorlar. Bu arada mavili kuş 13 haftalık değil yetişkin bir kuş görünüyor.
Aslında mesajlara baktım da; siz hasta olduğundan şüphelenmemişsiniz, siz belirtilerini söyleyince ben hasta olduğundan şüphelendim ve ilk fotoğrafta öyle görünüyordu o yüzden...
Vitamin ve probiyotiklerin eksik etmediğiniz sürece genel sağlığı anlamında Allah'ın izniyle bir sıkıntı yaşamazsınız. Aşağıya bir tablo bırakıyorum tablo size yardımcı olacaktır. Düzenli kullanımda uzun vadede güzel sonuçlar alırsınız. Bağışıklıkları için kullanılması faydalı olur. İsterseniz Karadeniz pet üzerinden temin edebilirsiniz.
Henüz yeni oldukları için ötmüyorlardır kuş sesi açın hareketlenebilirler. Dışarı çıktıklarında yüksek yerlere konmaları da kendilerini güvende hissetmeleri için. Yüksek yerlerde kendilerini daha güvende hissederler.
Polish_20230814_211925118.jpg

Aslında mesajlara baktım da; siz hasta olduğundan şüphelenmemişsiniz, siz belirtilerini söyleyince ben hasta olduğundan şüphelendim ve ilk fotoğrafta öyle görünüyordu o yüzden...
Vitamin ve probiyotiklerin eksik etmediğiniz sürece genel sağlığı anlamında Allah'ın izniyle bir sıkıntı yaşamazsınız. Aşağıya bir tablo bırakıyorum tablo size yardımcı olacaktır. Düzenli kullanımda uzun vadede güzel sonuçlar alırsınız. Bağışıklıkları için kullanılması faydalı olur. İsterseniz Karadeniz pet üzerinden temin edebilirsiniz.
Henüz yeni oldukları için ötmüyorlardır kuş sesi açın hareketlenebilirler. Dışarı çıktıklarında yüksek yerlere konmaları da kendilerini güvende hissetmeleri için. Yüksek yerlerde kendilerini daha güvende hissederler.
Ekli dosyayı görüntüle 69328
Merve Hanim 2 gun once bir kus sahiplendim. Daha 2 aylik yok yeni yeme dusmus. Bu vitamin ve probiyotiklere simdiden baslayabilir miyim, yoksa biraz daha buyumeli mi?

Merve Hanim 2 gun once bir kus sahiplendim. Daha 2 aylik yok yeni yeme dusmus. Bu vitamin ve probiyotiklere simdiden baslayabilir miyim, yoksa biraz daha buyumeli mi?
Evet evet kullanabilirsiniz. Hiçbir sorun olmaz hatta faydası olur, küçüklükten itibaren bağışıklığına, tüylerine, stresine faydalı olurlar.

Geri