Tümör olma ihtimali var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan betul09
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

betul09

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar,

Bugün veterinere gittik cünkü megabakteri ve baska bakteri icin tedavisi var. Karninin sis oldugunu farkettiler ve röntgen cekildi. Büyük ihtimal tümör var dediler 😭 yada o bölgede baska bir sislik olabilir dedi hormon tedavisi deneyebiliriz dendi. Bende kabul ettim ve hormon verilcek. Röntgen fotosu elimde göstere bilirim. Suan 8 yasinda ve yasindan dolayi dediler 😭 ve ölmesini beklemeliyiz baska tedavi yok denildi. gercekten yasindan dolayi öylesine olusabilirmi? Yardim edin lütfen. Ne yapabilirim? Düzelebilirmi? Eger tümörse gecermi?

Merhaba arkadaslar,

Bugün veterinere gittik cünkü megabakteri ve baska bakteri icin tedavisi var. Karninin sis oldugunu farkettiler ve röntgen cekildi. Büyük ihtimal tümör var dediler 😭 yada o bölgede baska bir sislik olabilir dedi hormon tedavisi deneyebiliriz dendi. Bende kabul ettim ve hormon verilcek. Röntgen fotosu elimde göstere bilirim. Suan 8 yasinda ve yasindan dolayi dediler 😭 ve ölmesini beklemeliyiz baska tedavi yok denildi. gercekten yasindan dolayi öylesine olusabilirmi? Yardim edin lütfen. Ne yapabilirim? Düzelebilirmi? Eger tümörse gecermi?
İnşallah tümör değildir fakat tümörse geçme ihtimali çok az. İnsanlar bile birsürü acı çekiyor küçücük tümör için kuşta daha kötü olur. İnşallah değildir. 8 yaşındaymış, eğer ölürse acısını dindirmek için şimdiden yeni kuş alın, yoksa geçmez. Kendimden biliyorum

Başka kanatlı veterinerlerine de danışın.

Kusu hergün yikamak zorundayiz cünkü poposunda dışkısı yapisiyor. Acaba röntgen de gözüken o yerde su toplanmis oöabilirmi yikadagimiz icin poposunu ?

Geri