Surekli uyuyor

Berkanzbyrak

Yeni Üye
Merhabalar kuşum tuy donemindeydi bitti diye düşünuyorum ama bilmiyorum. Günün 24 saati uyuyor ve az yem yiyor napmak lazım

Ekli dosyalar

• IMG-20210309-WA0005.jpg
    IMG-20210309-WA0005.jpg
    137.7 KB · Görüntüleme: 37
Öncelikle geçmiş olsun süreci b vitamini ile destekleyebilirsiniz..Genel olarak böyle kabarık mı duruyor dışkıları nasıl..

Hocam kuşunuz hiç sağlıklı gözükmüyor açıkçası.Dışki fotografi çekip link paylaşın ustalar bi baksın bence.

Kusma felan yapiyor mu kuşunuz?Bulundugu oda sıcakliği tahmini ne kadardır?Kafes üstünde havlu gördum o yuzden sordum.Bu kuşlar doğada en kolay av olabilen canlilardir.O yüzden kendilerini hastalıklarinin son demine kadar güçlü saglikli gosterirler.Birden ölürler mazallah.Ne oldugunu bile anlayamadan.O yüzden dışki paylasmanizi istemistim.Forumda kivrik gagali turunde veterinerlerden daha donanimli üyeler var.Onlarin yorumu cidden önemli hocam.

Kusma felan yapiyor mu kuşunuz?Bulundugu oda sıcakliği tahmini ne kadardır?Kafes üstünde havlu gördum o yuzden sordum.Bu kuşlar doğada en kolay av olabilen canlilardir.O yüzden kendilerini hastalıklarinin son demine kadar güçlü saglikli gosterirler.Birden ölürler mazallah.Ne oldugunu bile anlayamadan.O yüzden dışki paylasmanizi istemistim.Forumda kivrik gagali turunde veterinerlerden daha donanimli üyeler var.Onlarin yorumu cidden önemli hocam.
Ankara soguk olduğu için kalorifer üzerinde tutuyorum icerisi baya sicak hatta bazen sicaktan bile bunaliyo o derece sicak hemde ben birz tuyden cikamadi diye düşünuyorum ama ilk defs besledigim icin tam bir fikrimde yok

Ankara soguk olduğu için kalorifer üzerinde tutuyorum icerisi baya sicak hatta bazen sicaktan bile bunaliyo o derece sicak hemde ben birz tuyden cikamadi diye düşünuyorum ama ilk defs besledigim icin tam bir fikrimde yok
Kalorifer üzerinde tutmayınız kuş bunalır evin her köşesi sıcak ise direk hava akımı gelmeyecek köşeye koyabilirsiniz

Ve oda sıcak ise havluyu kaldırınız

Dun normaldi bugün bu hale gelmiş napmak lazim

Ekli dosyalar

• 20210311_182350.jpg
    20210311_182350.jpg
    714.5 KB · Görüntüleme: 7
Geri