Sulu ishal bi gecede

Kusssever

Yeni Üye
Disi kusumun dun aksam cok iyiydi kafesin alti temizdi sabah bu manzarayla uyandim. Kusun alti temiz kusta bir sey yok. Kafes disina cikariyorum kafese geri giriyor. Ortam soguk degil. Erkrk kusumda hic bir sey yok. O saglikli duruyor. Ne yapmaliyimmm

Ekli dosyalar

• 20171120_124047.jpg
    20171120_124047.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
hocam siz daha iyi bilen biri cevap verene kadar suluğuna elma sirkesi damlatın o zamana kadar birisi daha net cevplar sizi

Vilmectin alıp ensesine 1 hafta arayla 2 kez damlatın. İlk dozdan itibaren 3 gün içinde düzelme olmazsa yazın. Sirkeye de 3 gün devam edin.

Vilmectin alıp ensesine 1 hafta arayla 2 kez damlatın. İlk dozdan itibaren 3 gün içinde düzelme olmazsa yazın. Sirkeye de 3 gün devam edin.
Yorumunuz icin tesekkur ederim. Kuslarim cift ve disi henuz kizismadi diye yuvalik takmamistim. Aslinda kizismis. Ama yuvalik olmadigi icin stres yapmis olabilr dendi. Ne kadar dogru bilemiyorum. Yuvalik aldim taktim. Suan o skeilde bi ishal yok. Gece olur mu onu kontrol edecegim. Eger sabaha tekrar oyle bir manzarayla karsilasirsam dediginizi hemen uygulayacagim

Geri