SULTAN PAPAĞANI TÜNEĞE ÇÖKÜYOR BAĞIRIYOR

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Drew
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Drew

Yeni Üye
Duvara sırtını dönüp tüneğe çöküyor nasıl
Resmini atabilirim?

Hata veriyor malesef yüklemenin başka bir yolu varmı

Video çekip streamble.com üzerinden paylaşabilirsiniz

şu anda yapmıyor yeni konu acıp resmini ordan atabilirmiyim?

Fakat hala bağırmaya devam ediyor
Ve dıskısıda sıkıntılı

Buradan atabilirsiniz resimlerini. Hizliresim.com adresine girin, resmi yükleyin. Çıkan linki kopyalayıp buraya yapıştırın. Veya yine video çekip streamble.com adresine yükleyip linki kopyalayıp buraya yapıştırıp paylaşın.

Kuşunuzun videosunu çekip streamble.com uzerinden atabilir misiniz? Biraz büyük dışkılıyor gibi geldi

Poposunda yapısmıs dıskılar var ishal gibi duruyor fotografını çekemiyorum cünkü belli olmuyor umarım sadece ishaldir

Korkacağı stres olacagı herhangi bir durum olmadı yanında diger Kusumun kafesi var sadece sadece karanlıktan korkuyordu onun içinde lamba aldım

2 gündür ötüyor sesli şekilde iki gündür entrobac probiyotik katmıstım suyuna işe yaramadıgı için dün akşam avi diar ilaç kattım onu çıkartayım mı?

2 gündür ötüyor sesli şekilde iki gündür entrobac probiyotik katmıstım suyuna işe yaramadıgı için dün akşam avi diar ilaç kattım onu çıkartayım mı?
Yok onu da kullanabilirsiniz. Ama keşke üç güne tamamlasaydiniz. Kuşunuz dişi değil mi? Kaç aylık?

Dişi mi bu kuş? Dişiyse popo kısmını nazikçe kontrol edin,yumurta olabilir.
Ayrıca konu başlığına acil gibi kelimeler yazmayın. Sonuçta herkese yardımcı olunmaya çalışılıyor forumda.

Geri