Sultan papğanlırı mı yoksa muhabbet kuşları mı

İnci zümrüt

Meraklı Üye
Muhabbet kuşlarımı daha kolay hastalanır yoks sultan papağabları mı

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Bildiğim kadarıyla sultan papağanlarının dirençleri biraz daha fazla muhabbet kuşlarına göre ama sahibinin uygulamış olduğu beslenme ve bakıma bağlıdır genel olarak.

Bildiğim kadarıyla sultan papağanlarının dirençleri biraz daha fazla muhabbet kuşlarına göre ama sahibinin uygulamış olduğu beslenme ve bakıma bağlıdır genel olarak.
Gözüm gibi baktığım hayvan hasta oldu tuhafıma giti ishal gibi deişik bir şey ama bi türlü bitmiyo2ay oldu tam sıvı gibi deil ama cıvık

Isterseniz dışkının resmini atın

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Badem61 @Selçuk YÜKSEL ustanın bakması ve yorumlaması daha iyi olur. çok tecrübelidir bu konularda ben yanlış yönlendirmek istemem. siz yinede dışkı resmini paylaşın isterseniz

Zaten selçuk hocam görünceye kadar vakit gecmesin diye demiştim hani zaman kaybi olmasın diye

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhabbet kuşlarının bünyeleri dayanıksızdır.Çok çabuk hasta olabilirler.Ama muhabbet kuşları konuşma özelliği sultan papağanlarına göre ileri düzeydedir.Eğer yavru almakta istiyorsan muhabbet kuşu almalısın.

Şimdi herkez muhabbet kuşu der.Bu konuyu sultan papağanı formuna açarsan durum farklı olur :)

Muhabbet kuşlarının bünyeleri dayanıksızdır.Çok çabuk hasta olabilirler.Ama muhabbet kuşları konuşma özelliği sultan papağanlarına göre ileri düzeydedir.Eğer yavru almakta istiyorsan muhabbet kuşu almalısın.
Olsun ya yetiştirdiğim canlının çabuk hastalanıp ölmesini istemem gerçi aldım muhabbet kuşu ama hasta dişi olan.

Fotoğraflar net değil

Geri