Sprey önerisi

Mustafa bayrak

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşuna genel tüy bakım bit spreyi gibi onereceğiniz sprey varsa linkini atarsanız sevinirim

Biraz daha hesaplı bişey önerirmisiniz şuan durumlar karışık.

tamamdır ozaman 2 3 gün sonra alabilirim teşekkür ederim

tamamdır ozaman 2 3 gün sonra alabilirim teşekkür ederim
Bit spreyi almadan önce kafes tabanına kağıt havlu koyun şayet dış parazit varsa düşer ve görürsünüz.Bence herhangi bir parazit yokken ilaç kullanmanız gerekmez parazit durumlarındada damla şeklinde kullaılanlar da var ihtiyaç durumunda.

yaza geliyoruz dikkatlı olmamız lazım elimde bulunsun bir aralat varsı bit sorunu ayda 1 onlem olarak sıksam problem çıkarmı

yaza geliyoruz dikkatlı olmamız lazım elimde bulunsun bir aralat varsı bit sorunu ayda 1 onlem olarak sıksam problem çıkarmı
Koruma amaçlı kullanan insanlar var 2-3 ayda bir sıkan ama ben henüz hiç kullanmadm.Tek kuş bakıyorum kafes temizliğine ve hijyenine dikkat ediyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım 2,5 senedir.Siz bilirsiniz yani :)

tamamdır bu akşam tekrar kontrol edicem var ise alıyım yoksa almıyım :D Bende hişyene çok dikkat ediyorum ama aldıgım petshoptan bitli geldi yaramaz ve bu bit çilesi çok zor bitiyir evin bazı yerlerinde oluyordu onların lavraları felan çok ugraştık Meşakatli iş.

tamamdır bu akşam tekrar kontrol edicem var ise alıyım yoksa almıyım :D Bende hişyene çok dikkat ediyorum ama aldıgım petshoptan bitli geldi yaramaz ve bu bit çilesi çok zor bitiyir evin bazı yerlerinde oluyordu onların lavraları felan çok ugraştık Meşakatli iş.
Hımmm o zaman siz haklısınız tedbirli olmak lazım çok.Ben yaşamadığım için bilmiyorum siz size en uygun olanı uygulayın.

cevaplarınız için sağolun konuyla alakasız bir şey sorucagım siz tek 2,5 yıldır beslediğiniz muhabbett kuşu vaarmış eş almamışsınız peki bu durumla nasıl baş ettiniz çünkü çiftleşmeyen kuşlar agrasif felan oluyor yani siz ne yaptınız bu konuda

Evde beslenen ve düzenli kafes temizliği yapılan kuşta ne bit olur ne parazit. Boşuna para vermeyin.

cevaplarınız için sağolun konuyla alakasız bir şey sorucagım siz tek 2,5 yıldır beslediğiniz muhabbett kuşu vaarmış eş almamışsınız peki bu durumla nasıl baş ettiniz çünkü çiftleşmeyen kuşlar agrasif felan oluyor yani siz ne yaptınız bu konuda
Agresif olmadı keyfi yerinde çünkü çok ilgiliyiz.Eş almak bence profesyonellik gerektiriyor çünkü bakımları,sağlıkları kolay değil..Çokça ilgiyle üstesinden geliyoruz.

Ben kendi odamı uyusun diye boşaltıyorum minicik şey odami işgal etti😂

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210505_230829_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20210505_230829_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    414.3 KB · Görüntüleme: 21
Erkek :) az önce uykuya gitti akşamlarl boş odaya alıyorum uykusunu alması için.
Yazdıklarınızı okuyunca sanki ben yazmışım gibi hissettim oğlum eylül ayında balkondan pıtı pıtı içeri girdi o zamandan beri evladım gibi asla ilgiyi eksik etmiyorum 24 saat onunlayım desem yeridir ailemizin bir ferdi bende az önce odasına götürdüm uyuması için allah onlara uzun ömürler versin o benim her şeyim❤️

Geri