Solunum yolunda mı sıkıntı var ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Nekoysam
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nekoysam

Yeni Üye
Kuşum gece uyurken ses çıkarıyor. Gündüz uyurken de kalbinden tık tık tık seslerini duyıyorum ve ağzıyla gıcırtı gibi ses yapıyor. Kuyruğunu aşağı yukarı hareket ettiriyor. Uzun zamandır yapıyordu bu hareketi ama belirtiler de görünce sormak istedim. Göz nezlesi vardı. Tüyleri çıkmaya başlayınca gentagut kullanmayı kestim. Arada sulanıyor gözü hala. İshal olup akşamına düzeliyor bazen. Kafasını kanadına gömüp uyuyor. Eklediğim videoyu son ses açarsanız çıkardığı tık tık ve gıcırtı sesini duyabilirsiniz. Bi önceki konumda kafes eşyalarını değiştirmem gerektiğinden bahsesilmişti onları sipariş ettim. Fakat bu sesleri normal gelmiyor. Göz nezlesinden sonra biter sanmıştım :( boynunda bi şey atıyor sanki. Sürekli uyuyor.

Elexus un bağırsak florası için takviyesini damlatmıştım suluğuna sabahtan akşama hiç dışkılamadı o yüzden değiştirdim suyunu. Arada normal arada sulu yapıyor. Elexusu vermeye devam etmeli miyim

Bir iki gündür yem yerken kafasını silkeliyor. Huylanmış gibi. Esner gibi hareket yapıyor gagasıyla

Günlük 4 damla antibiyotik 7 damla vitamin demiş. Beceremedim damlatmayı. Yarım suluğa yapmam gerekiyodu. Suyu artırırsam dengeler mi

Fazla sıktığım karışımı dolaba koydum. Her sabah üstüne su ekleyip az az veririm diye düşünüyorum. Elexusun solunum güçlendiricisini alsam fayda eder mi ? Başka alabilrceğim bi şey yok galiba

Dışkısını yapmakta zorlanıyor sanki. Koyu renk ince bi dışkı yapıyor. Dün sabahtan beri pek yapmamış. Verdiğim sudan içti baya içerken de ses çıkardı.

Günlük 4 damla antibiyotik 7 damla vitamin demiş. Beceremedim damlatmayı. Yarım suluğa yapmam gerekiyodu. Suyu artırırsam dengeler mi
Suyu arttırın dediğiniz gibi. Ama sanırsam o antibiyotik yetersiz gelecek. @Recai kardeşimin de bi fikrini alalım.

Geri