solunum yetersizliği mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan thilar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

thilar

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar kuşumun kuyruğu nefes alırken aşağı yukarı oynuyor ve bu farkedilir derecede çoğaldı acaba nefes alma problemi mi var ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
50efa5041c1597f19acd6c498cf62d5d.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı şekilde aynı renkte kuşum vardı geçen aynı sorundan dolayı kaybettim.kursak mantarı olduğu zaman 2 ay öncesinden çokta belirgin olmasada bu sekilde nefes almalarda skıntı olabiliyor fakat sizin anlatığınız durumda cereyan kapma üşütme gibi durumlarda olabilir. Dışkısını atabilir misiniz.

Ayrıca nefes alışverişlerinde ses varmı devamlı

Birde kuyruk hareketlerini videoya çekin.Bir bakılsın.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayrıca nefes alışverişlerinde ses varmı devamlı
nefes alışında böyle tik tik ses geliyordu ancak nane falan karıştırdım suyuna o ses kayboldu ancak kuyruğunda oynama devam ediyor dışkısı normal gibi
17d52276b966da335fa37e2dd475d4b6.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suyuna multivitamin koyun sebze veriyorsanız su aralar fazla vermeyin mama verin 2 günlük olmak üzere portakal veya limon damlatın suyuna bir de öyle gözlemleyin 1.5 hafta sonra hala aynıysa solunum sıkıntısı vardır kursak mantarıyla alakalı gecen farketmedim gitti bizim kuş dikkate almadm süreklş dediğiniz gibi kuyruk sallıyordu en son durumu ağırlaştığında belli etti kendini bir anda yemleri kusarak nefes almakta zorlandı siz bu dediğiklerimi yapın hala aynı değişiklik olmadığı takdirde bi veterinere götürün ona göre ilaç verecektir

Geri