Solunum problemi ilaç

ITheGhpstI

Yeni Üye
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.Muhabbet kuşumda solunum sıkıntısı var kesin yaşadığım yerde veteriner yok,buradan arkadaşlar yardımcı oldu ve sıkıntıyı tespit ettik kesinlikle solunum problemi.Önerebileceğiniz ilaç varmıdır hipradoxsis ve doksimis bulamadım şurup olmalı kuş su içmiyor nedense damla olarak vermeyi düşünüyorum.Yardımcı olursanız müteşekkir kalırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet var atmıştım daha önce bilen herkese sordum solunum problemi buradada bir başlık atmıştım oradada solunum dediler

Evet var atmıştım daha önce bilen herkese sordum solunum problemi buradada bir başlık atmıştım oradada solunum dediler

Tamam baktım şimdi hiprodoxi ile doksimis i de ben önermiştim zaten.
Hala nefes alıp verirken hırıltı gibi ses çıkarıyor mu?

Dediğiniz ilaçları bulamadım toz bir ilaç buldum suyuna mercimek tanesi kadar koydum su içtiğini çok göremedim ama,hala aynı devam ediyor sesler var yine

Dediğiniz ilaçları bulamadım toz bir ilaç buldum suyuna mercimek tanesi kadar koydum su içtiğini çok göremedim ama,hala aynı devam ediyor sesler var yine

Aldığınız ilacın etken maddesi neydi?

Doksisiklin 5 gün kullandım

Hayır çok az içti günlük değiştirdim suyunu belki bir iki yudum içmiştir su içmiyor

Hayır çok az içti günlük değiştirdim suyunu belki bir iki yudum içmiştir su içmiyor

Tamam tekrardan kullanmaya başlayın. İlaçlı sudan 2,3 damla damlalıkla verin.

Tamamdır çok teşekkür ederim buradan yazarım gelişmeleri.

Geri