Soğuk Algınlığı

Ali Mert Sedir 5

Yeni Üye
M Kuşum 2 gündür keyifsiz bazen kendini kabartıp yatıyor ben soğuk algınlığından şüpheleniyorum ishaldi elma sirkesi koydum düzeldi fakat bazen çok keyifsiz oluyor ne yapabil
rim ?

Ekli dosyalar

• 66719FBA-7B4D-4448-8468-EDC8FA4BD91F.jpeg
    66719FBA-7B4D-4448-8468-EDC8FA4BD91F.jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 10
Öncelikle geçmiş olsun süreci vitamin ile destekleyebilirsiniz.Seviyorsa yumurta maması yapabilirsiniz canlanır varsa dal darıda verebilirsiniz.Sıcak ortamda tutun.Kuyruğa gelince takip edin aşağı yukarı tik tak gibi oynuyor mu,uçarken nefes nefese kalıyor mu bunları gözlemleyin.

Merhaba suyuna elma sirkesi koyurum yumurta mamasını sevmiyor bu yüzden dal darı veriyorum onu severek yiyor kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyor uçtuğunda eğer uzun süre uçuyorsa nefes nefese kalıyor yoksa bit tur uçtuğunda herhangi bir sıkıntı olmuyor

Merhaba suyuna elma sirkesi koyurum yumurta mamasını sevmiyor bu yüzden dal darı veriyorum onu severek yiyor kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyor uçtuğunda eğer uzun süre uçuyorsa nefes nefese kalıyor yoksa bit tur uçtuğunda herhangi bir sıkıntı olmuyor
Öyleyse süreci siz takip edersiniz şimdilik bir sıkıntı yok gibi :)

Ne yapabilirim veterinere götüreyim mi ?
Ama ishal gibi durumlarda probiyotik daha sağlıklı olur.İnternet üzerinden bölünmüş olarak alabilirsiniz üşütme gibi durumlardada vitamin takviyesi sağlıklı olur.Forumda Röhnfried markasının ürünlerini kulllanan arkadaşlar memnun.

Üstünü örterseniz üstünü açık bırakın tamamen kapalı olursa stese girebilirler.

Geri