soğuk algınlığı

derya tekneci

Yeni Üye
Komşumun 2 yaşında erkek muhabbet kuşu 2 haftadır halsizmiş bana getirdiler antibiyotiklik vericem ama şuan elimde yok yarın temin edicem suluğuna limon damlattım başka bir şey varmı yapabileceğim durumu kötü

Kuşu ve dışkısını atar mısınız? Fotoyu hızlıresim adlı siteye yükleyip bize linkini atın

Levadoks diye ilaç var kullana bilirsiniz ama multivitamin verip sıcak tutmak daha iyi olur

Suluğuna limon damlatıyorum ,sürekli vıyık lıyor bir de arada hapsırıyor

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    597.7 KB · Görüntüleme: 16
  • image.jpg
    image.jpg
    707.9 KB · Görüntüleme: 15
Antibiyotik neye göre karar verdiniz ? Bence sağlıkşl bir beslenme ve vitamin daha yararlı olacaktır.Haşlanmış yumurta verin,dal darı verin,sıcak kalmasını sağlayın onunla ilgilenin elinizden geldiğince.
Haşlanmış yumurta griplen veriyormu teşekkürler

Kalıcı olarak sizinle kalacaksa tahta tünek daha sağlıklı olacaktır bir de probiyotik olsa iyi olurmuş aslında.

Aslında ilaca çok karşıyım kuşlarımı ilaçsız iyileştiririm genelde ama bu kuş 2 haftadır böyle olunca daha da kötüleşmesinden endişelendim o yüzden antibiyotik vermeye karar verdim ama yinede ilk etap ilaçsız deniyorum yarın yumurta ve suluğuna vitamin koyucam inşallah ilaca gerek kalmadan iyileşir

Bu gün yumurta verdim çok güzel yedi. Suyunu taze su koydum. Yarın ne önerirsiniz suluğuna sirkemi damlatsam önceki gün limon damlatmıştım.

Geri