Sizce tek gözü körmü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan cengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cengiz

Emektar Üye
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
İyi aksamlar arkadaslar 10 gün önce almış olduğum kuşlarımdan birtanesi salmada peltek peltek uçuyor. Hava kararmaya yakın sanki görme özeliğini kaybediyordu güneş battıktan sonra hava aydınlıkken. Benimde dünden beri dikkatimi çekti inceliyorum dünden beri. Biryerindenmi yaranlandı hastalığımı var falan. Gözle görülür birşeyde göremedim ötüşü Neşe'si falan iyi. İshalde değil. Bugün bir gözünün tamamen siyah olduğunu gördüm. Sizce tek gözü körmü öyleyse çifte girmesine engelmi

Yavru kus gozu gibi gozde dumanlanma sis gibi birsey varmi elinizi hareket ettirin gorme testi gibi bakin tepki verecek mi

Yavru kus gozu gibi gozde dumanlanma sis gibi birsey varmi elinizi hareket ettirin gorme testi gibi bakin tepki verecek mi
Ahmet bey sol gözü ve sağ gözüde fotoda var. Bazen tepki veriyor bazen vermiyor. Anlayamadım.

Cok degisik durumlar olabiliyor hayvanlardada goz tansiyonu bakar korluk oluyor Rabbim daha buyukleri ile sınamasin cok zor durum konusamadiklari icin anliyamiyoruz sifa versin insallah gecmis olsun

Çok sağolun Ahmet bey dediğiniz gibi rabbim daha kötülerinden korusun.

Maşallah güzel kuş bence bir gözü kör ancak bu çiftleşmeye engel değil

Geri