Sizce hasta mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ustali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ustali

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba. İki hafta önce bir kuş almıstım. Yavas yavas eğitime cevap vermeye basladı hala ürkek davranıyor ama bilemiyorum. Sorumda şu poposunda dışkı kalıyor. Sizce bi hastalıkmı yoksa napmam gerek? Yardımcı olabilecek varmı?

Dostum öncelikle şunu söyleyim forumu biraz araştır derim korkma hasta filan değil ama olmuyacak anlamınada gelmez bu ılık suya poposunu koy peçete ile temizle yapışan tüyleride çek bi kaç gün takiple yapışanları çek sürekli temiz tut

Dostum öncelikle şunu söyleyim forumu biraz araştır derim korkma hasta filan değil ama olmuyacak anlamınada gelmez bu ılık suya poposunu koy peçete ile temizle yapışan tüyleride çek bi kaç gün takiple yapışanları çek sürekli temiz tut
Daha alışmadıgı için avuclamak istemiyorum . Bana daha tam anlamıyla alısmadı hala benden kaçıyor elime yeni yeni gelmeye basladı. Korktum ondan bi sorayım dedim

hiçbir sorun olmaz merak etme.dışkı yapışmasının genel sebebi ishal olabiliyor.suyuna çok az kahve.veya mamasına haşlanmış patates ekle şimdilik.kuş yeniyse eline alıp temizlemeye kalkarsan senden tamamen ürküp uzaklaşabilir dikkatli ol

Geri