Siyah hafif sulu dışkı.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes96
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes96

Paylaşımcı Üye
Sabah kalktığımda böyleydi dün sabah pencere açıktı havada arada sırada rüzgar oluyordu ama pencereden 3 metre kadar uzakta duruyordu karşısında 1 mt kadar aşağıda shal ilacı damlattim elimde doğal elma sirkesi entrobac probiyotik ge oral ve sitraks şurup var. Akşama güncel dışkı atacağım eğer düzelmezse ne kullanabilirim ? Resim

Sadece 2-3 tanesi böyle

Bu arada kendi diskilarini çok yiyor engel olamıyorum kafes ızgarası bulamadım satan yer varsa söyleyebilir misiniz acaba daha çok ondan olduğunu düşünüyorum bugün sabah kalktığımda kafesin ufak bir bölümündeki tüm dışkılar yenmiş veya koparılmıştı. Ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha çok dün pencerenin açık olması etkileyecek seviyede değildi çünkü ne fazla rüzgar vardı ne de cereyan. Ne yapabilirim acaba

Hocam bence çok takılıyorsunuz herşeye, bir kaç defa dışkı konusuna denk geldim biraz akışa bırakın eğer kuşta kabartma iştahsızlık hareketsizlik yoksa, sakınan göze çöp batıyor çünkü

Hocam bence çok takılıyorsunuz herşeye, bir kaç defa dışkı konusuna denk geldim biraz akışa bırakın eğer kuşta kabartma iştahsızlık hareketsizlik yoksa, sakınan göze çöp batıyor çünkü
Teşekkür ederim hocam bir süre dediğiniz gibi yapayım. Haklısınız aslında ama kaybetme korkusu gerçekten beni çok etkiliyor. Daha önce birkaç hayvanımı kaybettim ondan dolayı.
Bir de sorun olacak acaba elma sirkesi ile ilgili bilginiz var mı ne sıklıkla ne kadar vermeliyim ben 1-2 haftada bir tam dolu suluğa 2 damla koyuyorum. Sizce iyi midir ?

Ben suya sirke damlatmıyorum gayette sağlıklılar çok şükür, şart bir durum değil demek istediğim

Hocam bir şey daha soracağım kusura bakmayın siz probiyotiği nasıl kullanıyorsunuz düzenli olarak veriyor musunuz yoksa sadece ilaç tedavisi sonrası falan mı veriyorsunuz acaba. Düzenli veriyorsanız ne sıklıkla vereyim. Dışkı sorunlarında gerçekten işe yarıyor benim kuşumun dışkısını toplanmasında işe yaramıştı. Entrobac kullanıyorum bu arada. Kusura bakmayın tekrardan çok soru sordum iyi günler ☺️
Rica ederim lafı bile olmaz

Hocam bir şey daha soracağım kusura bakmayın siz probiyotiği nasıl kullanıyorsunuz düzenli olarak veriyor musunuz yoksa sadece ilaç tedavisi sonrası falan mı veriyorsunuz acaba. Düzenli veriyorsanız ne sıklıkla vereyim. Dışkı sorunlarında gerçekten işe yarıyor benim kuşumun dışkısını toplanmasında işe yaramıştı. Entrobac kullanıyorum bu arada. Kusura bakmayın tekrardan çok soru sordum iyi günler ☺️
Bende entrobac kullanıyorum, haftada 1 veriyorum

Dışkı yeme problemi K vit eksikliğinden kaynaklanabiliyor. Maydanoz sapı verirseniz bu problemi çözebilirsiniz.
Bu arada kendi diskilarini çok yiyor engel olamıyorum kafes ızgarası bulamadım satan yer varsa söyleyebilir misiniz acaba daha çok ondan olduğunu düşünüyorum bugün sabah kalktığımda kafesin ufak bir bölümündeki tüm dışkılar yenmiş veya koparılmıştı. Ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha çok dün pencerenin açık olması etkileyecek seviyede değildi çünkü ne fazla rüzgar vardı ne de cereyan. Ne yapabilirim acaba

Dışkı yeme problemi K vit eksikliğinden kaynaklanabiliyor. Maydanoz sapı verirseniz bu problemi çözebilirsiniz.
Teşekkür ederim deneyeceğim bir de bilginiz var mı bilmiyorum ama kuşumun yanak bölgesindeki tüylerde eksilme veya kararma var anlamadım bir yerlere sürterken de görmüştüm yarın sabah resim atacağım sizce normal midir veya tüy dökümü falan mıdır. Başka hiçbir yerinde rastlamadım çünkü sadece yanağında.

Geri